||

لوگو موسسه آموزشی مریم آتشگاه

دوره کارشناسی مالی و مالیاتی

دوره کارشناسی مالی و مالیاتی

۳,۴۰۰,۰۰۰  تومان

تعداد دانشجو:
4.4/5
+
نفر

طول دوره :

 

پشتیبانی:

09129480645

نوع برگزاری:

ویدیو های ضبط شده 

مدرس :

دکتر آتشگاه

پیوست:

 

معرفی دوره آموزشی کارشناس مالی و مالیاتی

این محصول برای ورود به بازار کار مالی و مالیاتی طراحی شده تا شما با سطح کارشناس وارد بازار کار حسابداری شده و بتوانید در کسب و کارهای کوچک و متوسط فعالیت کنید. این دوره دارای دو جنبه قوانین و حسابداری می باشد که نگاه کاربردی در هر دو قسمت جریان دارد، به این شکل که کلیه امور مربوط به حسابداری و نرم افزارها را به همراه تکالیف مالیاتی مسلط می آموزید.
 طراحی این دوره با تکیه بر تجربه های اجرایی و تدریس خانم آتشگاه در گذشته آغاز و با توجه به بازخوردها و پیشنهادات بیش از 1000 شرکت کننده قبلی تکمیل شد.

پریسا رزمی - پشتیبان وبسایت دکتر مریم آتشگاه
پشتیبان تخصصی دوره
خانم پریسا رزمی

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۳ سال

لوگو موسسه تخصصی مریم آتشگاه
پشتیبان آموزش
خانم مارال نوبهار

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۱۴ سال

مارال نوبهار - مسئول آموزش وبسایت دکتر مریم آشتگاه

این دوره برای چه افرادی است؟

این دوره پله اول برای افرادی می باشد که تمایل دارند وارد حوزه مالی و مالیاتی شوند:

دستاورد‌های این دوره چیست؟
این دوره
برای چه کسانی
مناسب نیست؟

مراحل شرکت در این دوره چیست؟

همانگونه که در بالاتر ذکر شد این دوره به صورت آفلاین برگزار می‌گردد و تیم فروش ما در هر قدم همراه شماست تا به بهترین شیوه و کمال آسودگی ثبت‌نام نمایید.

۱.
ثبت نام در سایت
مراحل ثبت‌نام و عضویت در دوره‌ها به صورت آنلاین به سادگی در دسترس شماست؛ فقط کافیست که مراحل را را دنبال و اطلاعات را تکمیل نمایید.
۲.
پرداخت

پرداخت شما می‌تواند به ۲ شیوه پرداخت کامل و یا اقساط باشد. دقت داشته باشید که جهت پرداخت به صورت اقساط لازم است که با تیم فروش ما تماس داشته باشید.

دکتر مریم آتشگاه بهترین مدرس دوره مالی و مالیاتی

دوره کارشناسی مالی و مالیاتی را از چه کسی یاد می‌گیرید؟

سابقه دکتر مریم آتشگاه

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی- دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس
مدرس و وکیل مالیاتی، برگزار کننده دوره های تخصصی در حوزه مالیاتی، طراح و برگزار کننده اولین دوره‌های لایحه نویسی، اوراق شناسی، واکاوی پرونده های مالیاتی، مشاوران مالیاتی و وکیل مالیاتی در کشور با شعار تلاش برای ارتقا دانش مالیاتی جامعه مالی و حقوقی و برگزار کننده دوره های آمـــوزشی تـــخصصی در حوزه مـــالی و مــالیاتی.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط اقساط نام و شماره تماس خود را ثبت نمایید

دوره آنلاین مشابه

تا با خوداشتغالی از طریق این حرفه با ارائه خدمات مالیاتی به مودیان، کسب درآمد کنند.
این دوره بر مبنای کار اجرایی و Case study طراحی شده که در واقع به صورت عملی شما درگیر ارائه مشاوره به پرونده های مالیاتی واقعی می شوید

ضمانت بازگشت وجه

۷۲ساعت استرداد

آموزش مهارت محور
ارزیابی فنی و رتبه‌بندی
معرفی برترین‌ها به بازار
پشتیبانی پس از خرید
دسترسی بدون محدودیت

دانشجویان سابق آکادمی مریم آتشگاه کجا استخدام شدند؟

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و برند‌های مختلف با فضای کار پویا مزایای زیادی را به همراه دارد که رشد فردی، تقویت تخصص، درآمد مناسب تنها بخشی از این مزایا به شمار می‌روند. برای اینکه به جمع حرفه‌ای‌ها بپیوندید و در کار خود بی‌بدیل باشید بایدهمواره بروز باشید و جدای از دانش آکادمیک توانایی آنالیز و رسیدگی به مسائل را به صورت عملی داشته باشید. دوره کارشناسان مالیاتی، دانش مورد نیاز و مهارت‌های کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با پشتکار و انگیزه فراوان بتوانید مانند بسیاری از دانش‌پذیران فرتات در حوزه وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در شغل خود موفق عمل کنید.

در این دوره دانش علمی و فنی مورد نیاز شما تدریس می‌شود، کافی‌ست نهایت استفاده را از آن داشته باشید تا مانند بسیاری از دانش‌پذیران ما از فرصت‌های شغلی در چنین شرکت‌های مطرحی بهره‌مند شوید.
digikala
alibaba
takhfifan
snappfood
irankhodro
lastsecond
ict
hamyar
takhfifan
logo
mahaksoft-logo-right
و ده‌ها
شرکت دیگر
همین حالا ثبت نام کن
آخرین فرصت خرید قبل از افزایش قیمت محصولات

۳,۴۰۰,۰۰۰  تومان

محتوا آیتم تب
ثبت نام
آخرین مهلت ثبت نام

۱۰  خرداد  ۱۴۰۲

بررسی کامل سرفصل‌های دوره کارشناسی مالی و مالیاتی

۱.
اصول و مبانی
۳۰ دقیقه
۲.
تشکیل پرونده
۷۰ دقیقه
۳.
معافیت ها و نرخ صفر
۴۰ دقیقه
۴.
هزینه های قابل قبول
۵۵ دقیقه
۵.
تشویقات و بخشودگی
۶۰ دقیقه
۶.
جرم و جرائم
۳۵ دقیقه
۷.
مقررات عمومی(ابلاغ، مرور زمان، استرداد و مفاصا حساب)
۳۵ دقیقه
۸.
احکام اختصاصی(گروه بندی مشاغل، اشخاص حقوقی خارجی)
۳۵ دقیقه
۹.
نرخ و نحوه محاسبه مالیات(مالیات اشخاص حقیقی یا مشاغل،مالیات اشخاص حقوقی، حق تمبر)
۳۵ دقیقه
۱۰.
نحوه پلمپ دفاتر، آیین نامه تحریر دفاتر و آموزش عملی دفتر نویسی
۳۵ دقیقه
۱۱.
صورت معاملات فصلی(169 و 169 مکرر) و آموزش عملی کار با سامانه
۳۵ دقیقه
۱۲.
اظهارنامه مالیاتی(اشخاص حقیقی، حقوقی، املاک مستغلات)
۳۵ دقیقه
۱۳.
مالیات حقوق و آموزش عملی کار با سامانه
۳۵ دقیقه
۱۴.
آموزش عملی کار با سامانه های مالیاتی
۳۵ دقیقه
۱.
تعاریف و کلیات
۳۰ دقیقه
۲.
ماخذ، نرخ و نحوه محاسبه مالیات
۷۰ دقیقه
۳.
معافیت ها
۴۰ دقیقه
۴.
وظایف و تکالیف مؤدیان و اشخاص ثالث
۵۵ دقیقه
۵.
مالیات کالاهای خاص
۶۰ دقیقه
۶.
مالیات ها و عوارض خاص
۳۵ دقیقه
۷.
جرائم
۹۵ دقیقه
۸.
تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
۹۵ دقیقه
۱.
تعاریف و کلیات
۳۰ دقیقه
۲.
تکالیف اشخاص مشمول و سازمان امور مالیاتی
۷۰ دقیقه
۳.
تشویق‌ها
۴۰ دقیقه
۴.
جرائم و ضمانت های اجرایی
۵۵ دقیقه
۵.
نظارت بر اجرا
۶۰ دقیقه
۶.
انواع صورتحساب
۳۵ دقیقه
۷.
نحوه ارسال صورتحساب الکترونیکی
۹۵ دقیقه
۸.
شرکت های معتمد
۹۵ دقیقه

۹.

کار با سامانه های مرتبط و دموی نرم افزار

۹۵ دقیقه

۹.

کار با سامانه های مرتبط و دموی نرم افزار 

۹۵ دقیقه
و حتی بیشتر هم هست
دفترچه حل تمرین
آزمون آنلاین + سرتیفیکت

سوالات پرتکرار دوره کارشناسی مالی و مالیاتی

  این دوره برای ورود به بازار کار مالی و مالیاتی طراحی شده است تا شما با سطح کارشناس وارد بازار کار حسابداری شده و بتوانید در کسب و کارهای کوچک و متوسط فعالیت کنید.

  این دوره پله اول برای افرادی می‌باشد که تمایل دارند وارد حوزه مالی و مالیاتی شوند. از جمله افرادی که می‌توانند در این دوره شرکت کنند، می‌توان به حسابداران و حسابرسان مـــودیان مالــی مدیران عامل شرکت‌ها و موسسات اشاره کرد.

  همچنین علاقه‌مندانی که تمایل به ورود به بـازار کار حسابداری دارند و دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری، حقوق و مـدیریت نیز می‌توانند از این دوره نهایت استفاده را ببرند.

  تسلط کامل به قوانین پایه و اصلی مالیات مستقیم و ارزش افزوده، تسلط اجمالی به قوانین پایه و اصلی قانون کار، تسلط اجمالی به قوانین پایه و اصلی بیمه گوشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از نتایج شرکت در این دوره است.

  از دیگر دستاورد‌های این دوره می‌توان به پلمپ و تحریر دفاتر قانونی، اظهارنامه‌های عملکرد و ارزش افزوده اشاره کرد. همچنین در کنار موارد بیان شده شما پس از دیدن این دوره می‌توانید تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی، لیست حقوق و دستمزد و لیست بیمه شرکت در جلسات حل اختلاف مالیاتی را به راحتی انجام دهید.

  چنانچه بخشی از دوره به صورت آفلاین اجرا شود و امکان پرسش مستقیم از خانم دکتر وجود نداشته باشد، می‌توانید از اپراتور سوال خود را پرسیده و بهترین پاسخ را دریافت کنید. (اپراتور مجموعه توسط تیم پشتیبانی دکتر مریم آتشگاه مدیریت می‌شود که در حوزه وکیل مالیاتی دارای تخصص هستند. در پروسه پرسش و پاسخ هیچ سوالی بی‌جواب گذاشته نمی‌شود و در صورتی که یک سوال تخصصی‌ و نیاز به جواب تحلیلی و پیچیده داشته باشد به خانم دکتر ارجاع داده می‌شود و پاسخ آن در اسرع وقت ارسال می‌شود).

  آموزش مهارت محور، ارزیابی فنی و رتبه‌بندی، معرفی برترین‌ها به بازار کار از جمله مزیت‌های شرکت در این دوره به حساب می‌آیند. همچنین پشتیبانی پس از خرید و دسترسی بدون محدودیت به دوره، ضمانت بازگشت وجه ۷۲ساعته از جمله دیگر محاسن این دوره هستند.

  عزیزانی که در رشته حقوق مشغول به فعالیت هستند نیازی به تحصیل در حسابداری یا مالی ندارند و برای آشنایی با مقدمات و مبانی اولیه حسابداری در پروسه دوره، دکتر آتشگاه کارگاه‌های لازم و ضروری را برگذار می‌کنند.

  برگذاری و ارائه این دوره به صورت ویدیو‌های ضبط شده با کیفیت است که در 47 سر فصل و 3 بخش اصلی در اختیار شما قرار می‌گیرد. هر یک از این بخش‌ها شامل 9 تا 14 ویدئو است که 3 ویدئو اول هر بخش به صورت رایگان به منظور تحلیل شما در سایت قرار گرفته است. اگر برای شرکت در این دوره هنوز هم به طور کامل تصمیم‌تان قطعی نشده است، مشاهده این ویدئو‌های رایگان می‌تواند به شما در اخذ تصمیم نهایی‌تان بسیار کمک کند.

  بله، دوره مذکور دارای پشتیبانی قوی بوده و همکاران ما به صورت آنلاین پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند. پس از طرح سوال توسط شما، تیم پشتیبانی ما در کم‌ترین زمان ممکن تمامی ابهامات‌تان نسبت به موضوعات موجود در دوره را رفع می‌کنند.

  نتایج دوره و رضایت بالای شرکت کنندگان دوره‌های قبلی به خوبی گواه بر این موضوع است که دوره تخصصی است و بر کاربردی بودن و تقویت رشد افراد تاکید دارد.

  این دوره دارای دو جنبه قوانین و حسابداری می‌باشد که نگاه کاربردی در هر دو قسمت جریان دارد. به این شکل که کلیه امور مربوط به حسابداری و نرم افزارها را به همراه تکالیف مالیاتی مسلط می‌آموزید.

  مدرس این دوره سرکار خانم دکتر مریم آتشگاه هستند که به صورت کاملا شفاف و روان به تدریس تمامی موضوعات موجود در دوره می‌پردازند. از جمله سوابق درخشان خانم دکتر آتشگاه موارد زیر را می‌توان بیان کرد:

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی و دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس

  ایشان مدرس و وکیل مالیاتی، برگزارکننده دوره‌های تخصصی در حوزه مالیات، طراح و برگزارکننده اولین دوره‌های لایحه نویسی، اوراق شناسی و واکاوی پرونده های مالیاتی نیز می‌باشند.

  اما نکته بسیار مهم و حائز اهمیت درباره جلسات واکاوی است که اگر شرکت کننده‌ای این جلسات را به صورت حضوری شرکت نکند و غایب باشد باید تا برگذاری دوره بعدی پرورش وکیل مالیاتی صبر کرده و این جلسات را مجددا شرکت کند.

  به دلیل اهمیت مبحث واکاوی موضوعات و تکنیک‌های این بخش در ویدیو‌ها ضبط نمی‌شود و تنها راه دسترسی به این مباحث شرکت در جلسات به صورت حضوری است.

  دوره‌های آنلاین و نیمه حضوری برای این موضوع طراحی شده‌‌ است تا افرادی که در تهران ساکن نیستند به راحتی بتوانند از مضوعات مهم و کاربردی دوره بهره‌مند شوند. اما برای دوره‌هایی که بخشی از آن به صورت حضوری است، شرکت در جلسات الزامی و حضور در شهر تهران لازم است.

  برای آگاهی از شرایط پرداخت و اطلاع از نحوه و شیوه پرداخت هزینه این دوره و سایر دوره‌های دکتر مریم آتشگاه می‌توانید تعرفه‌های هر دوره را در صفحه مربوط به دوره مشاهده کرده و در صورت نیاز با شماره‌های موجود در وبسایت تماس گرفته و از راهنمایی تیم پشتیبانی و متخصص مجموعه به صورت کاملا رایگان در این رابطه بهره‌مند شوید.

  خیر، این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و تمامی افراد علاقه‌مند به این حوزه می‌توانند، در این دوره شرکت کنند. به دلیل جامع و کامل بودن دوره جای هیچگونه نگرانی برای ایجاد ابهام نسبت به موضوعات تدریس شده وجود ندارد.

  خانم دکتر آتشگاه به عنوان مدرس دوره در طول این دوره و سایر دوره‌های دیگر، تمرین‌هایی مهم و کاربردی را مشخص کرده و به شرکت کننده‌ها محول می‌کند که تمامی افراد موظف به انجام آن هستند.

  همچنین این دوره دارای بخشی تحت عنوان پرسش و پاسخ است که در آن به تمامی سوالات اعضا پاسخ داده می‌شود. در کنار تمامی این موارد، هر ماه یک وبینار پرسش و پاسخ برای شرکت کننده‌ها برگذار می‌شود تا به بهترین شیوه مطالب تدریس شده پشتیبانی شود.

  برای آسودگی شما شرایط خرید به صورت اقساط نیز فراهم شده است. کافی است برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط اقساط، نام و شماره تماس خود را در قسمت مشخص شده ثبت نمایید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می‌کنند و تمامی شرایط خرید اقساطی را برای شما توضیح خواهند داد.

  همچنین ویدیو، ویس و پادکست‌های ضبط شده دوره نیز برای تمامی افراد ارسال خواهد شد و این موارد بدون محدویت زمان دسترس آنها قرار خواهد گرفت.

دریافت مالیات یکی از راههایی است که دولت از طریق آن بخشی از بودجه کشور را تأمین می‌کند. کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ نیز قسمتی از این چرخه مالیاتی محسوب می‌شوند. آگاهی از قوانین و مقررات مالی و مالیاتی جهت ایجاد امنیت شغلی و پیش‌برد اصولی آن دارای اهمیت بالایی است. از همین رو مجموعه مریم آتشگاه با استفاده از تجربیات و دانش چندین ساله خود دوره کارشناس مالی و مالیاتی را به کامل‌ترین شیوه تهیه نموده است.

در این دوره مطالب ارزشمند و کاربردی با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی جهت یادگیری عمیق ارائه می‌شوند. از طریق شرکت در این دوره شما به مسائل مالی و مالیاتی مسلط شده و به یک کارشناس خبره در آن مبدل خواهید شد. ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید و اطلاعات بیشتری را در رابطه با دوره کارشناس مالی و مالیاتی کسب کنید.

دوره کارشناس مالی و مالیاتی در مجموعه مریم آتشگاه

دوره کارشناس مالی و مالیاتی در مجموعه مریم آتشگاه

مجموعه مریم آتشگاه این دوره را جهت ورود به بازار مالی و مالیاتی تهیه و تولید کرده است. با استفاده از این محصول شما می‌توانید همانند یک کارشناس در حوزه حسابداری ظاهر شده و در کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مشغول به فعالیت شوید. این دوره در حول دو محور قوانین و حسابداری طراحی شده است که در هر دوی آنان یادگیری کاربردی وجود دارد. به این معنی که تمامی مطالب مرتبط با حسابداری همراه با تکالیف مالیاتی در این دوره آموزش داده می‌شود.

این دوره با استفاده از تجربه‌های اجرایی و تدریس چندین ساله خانم آتشگاه و همچنین بازخورد و نتایج بیش از 1000 شرکت کننده در سال‌های گذشته طراحی و تکمیل شده است. این دوره از تکمیل‌ترین و دقیق‌ترین دوره کارشناس مالیاتی محسوب می‌شود که توانسته است نتایج درخشانی را برای دانشجویان خود به ارمغان آورد. علاوه بر تمامی نکاتی که در باب این دوره بیان کردیم، لازم است تا وجود یک سیستم مشاوره‌ای قدرتمند را به آن اضافه کنیم. ما در کنار ارائه این دوره، یک سیستم مخصوص جهت مشاوره راه‌اندازی کرده‌ایم.

بر این اساس شما قادر خواهید بود تا قبل، حین و بعد از دوره، سوالات خود را از مشاورین مجرب بپرسید و از آنها راهنمایی کامل را دریافت کنید. با استفاده از این سیستم مشاوره‌ای پاسخ سوالات داده شده و  شبهات به یقین تبدیل می‌گردند. همچنین از این طریق می‌توانید با اطمینان خاطر کامل  تصمیم بگیرید و آموزش‌های دوره حاضر را به بهترین نحو فرا گیرید. مشاوره‌های ما در این دوره به صورت رایگان ارائه می‌شوند. برای دریافت مشاوره کافی است در پایین صفحه دوره کارشناس مالی و مالیاتی در بخش مربوطه فرم درخواست شده را پر نمایید.

دوره کارشناس مالی و مالیاتی با چه شرایطی ارائه می‌گردد؟

دوره حاضر دارای 47 سر فصل و با تیترها و مباحث مختلف و مرتبط می‌باشد. همچنین این دوره از طریق ویدیوهای ضبط شده با کیفیت تهیه شده و به صورت آفلاین نیز برگزار می‌گردد. این دوره هیچ‌گونه پیش نیازی ندارد و برای شرکت در آن لازم به گذراندن دوره خاصی نیستید و می‌توانید به صورت مستقیم و بدون مقدمه وارد آن شوید. علاوه بر این هرگونه سوالی درباره این دوره داشته باشید، می‌توانید به صورت آنلاین با قسمت پشتیبانی ما در میان بگذارید. سوالات شما در این بخش بلافاصله پاسخ داده خواهند شد.

دستاوردهایی شرکت در دوره کارشناس مالی و مالیاتی

با توجه به اینکه دوره کارشناس مالی و مالیاتی با دقیق‌ترین و کارآمدترین متد آموزشی در مجموعه مریم آتشگاه طراحی شده است؛ به تبع آن دستاوردهایی مفید برای شرکت‌کنندگان این دوره حاصل می‌شود. دستاوردهایی که این دوره در پایان برای دانشجویان خود دارد، عبارتند از:

 • تسلط کامل و جامع به قوانین پایه و مهم مالیات مستقیم و ارزش افزوده
 • تسلط اجمالی در حوزه قوانین پایه و اصلی قانون کار
 • تسلط بر قوانین پایه و اصلی بیمه
 • پلمپ و تحریر دفاتر قانونی
 • اظهارنامه‌های عملکرد و ارزش افزوده
 • تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی
 • تهیه و ارسال لیست حقوق و دستمزد
 • تهیه و ارسال لیست بیمه
 • توانایی شرکت در جلسات حل اختلاف مالیاتی

همانطور که شاهد هستید یادگیری این دوره و تسلط بر آن، نتایج عالی و عمیقی را برای شرکت‌کنندگان در بر خواهد داشت. با ورود به این دوره می‌توانید به تمامی مباحث مورد نیاز در زمینه مالی و مالیاتی تسلط پیدا کنید.

تهیه دوره کارشناس مالی و مالیاتی برای چه کسانی مناسب است؟

تهیه دوره کارشناس مالی و مالیاتی برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که تمایل دارند وارد حوزه مالی و مالیاتی شوند شرکت در این دوره و گذراندن آن، اولین قدم در این مسیر برای آنها محسوب می‌شود. یادگیری و بهره‌ بردن از دوره کارشناس مالی و مالیاتی مجموعه مریم آتشگاه یقینا شما را به یک کارشناس متبحر و ماهر در زمینه مالی و مالیاتی تبدیل می‌کند. حال سوال اینجاست که مبدل شدن به یک متخصص در این زمینه برای چه افرادی مناسب و میسر است؟ افرادی که یادگیری این دوره برایشان مفید و کاربردی است عبارتند از:

 • حسابداران و کلیه افرادی که با حسابرسی سروکار دارند
 • مؤدیان مالی
 • مدیر عاملان شرکت‌ها و مؤسسات
 • کسانی که تمایل دارند وارد بازار کار حسابداری شوند
 • کلیه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری، حقوق و مدیریت

اگر جزو یکی از افراد ذکر شده در بالا هستید شرکت در این دوره کاملا مناسب شما است. همچنین می‌توانید از طریق این دوره کسب‌وکار مناسبی را شروع کنید و یا در صورت داشتن شغل آن را بهبود ببخشید.

چه کسانی بهره کافی از این دوره را نمی‌برند؟

همانطور که می‌دانید این دوره برای کسانی که طالب آن هستند و آن را با جدیت دنبال کرده و فرا می‌گیرند مناسب است. اما در این میان اشخاصی وجود دارند که به دلایل مختلفی بهتر است که در این دوره شرکت ننمایند. از جمله این موارد عبارتند از:

 • در صورتی که وقت و زمان کافی برای آموزش دیدن و همچنین تمرین کردن منظم و مداوم ندارید.
 • اگر علاقه‌ی لازم در شما جهت یادگیری این دوره ایجاد نشده است.
 • اگر صرفا رسیدن به مقاصد مالی تنها انگیزه شما برای وارد شدن به این دوره و یادگیری آن است.
 • در صورتی که مشاغلی را می‌پسندید که دارای یک روند منظم روزانه و بدون تغییر و چالش است.

با مشاهده هر یک از این موارد در خود به شما می‌دهیم که حتما با مشاورین ما در ارتباط باشید تا شما را به بهترین شیوه راهنمایی نمایند.

دوره کارشناس مالی و مالیاتی راهی مطمئن برای تسلط بر امور مالی و مالیاتی

 

دوره کارشناس مالی و مالیاتی راهی مطمئن برای تسلط بر امور مالی و مالیاتی

 

اگر به دنبال راه مطمئنی هستید تا از طریق آن بتوانید به صورت کاملا اصولی و حرفه‌ای کارشناس مالی و مالیاتی شوید، ما به شما شرکت در دوره کارشناس مالی و مالیاتی را توصیه می‌کنیم. در این دوره با استفاده از استراتژی دقیقی که در نوع آموزش و یادگیری به کار برده شده است، زمینه برای فهم عمیق مطالب و مباحث مالی و مالیاتی فراهم می‌باشد.

از همین رو یادگیری از طریق این دوره موجب می‌شود تا شما به بهترین شیوه به یک کارشناس مالی و مالیاتی مبدل شده که بر تمامی مباحث و امور مربوط به آن تسلط کامل را دارد. با تسلط یافتن در زمینه امور مالی و مالیاتی شما می‌توانید به صورت حرفه‌ای به کسب و کار خود و یا سایر افراد رونق دهید و یا آن را به صورت اصولی راه‌اندازی کنید. به این صورت که شما مباحث و اطلاعات یادگرفته شده در این دوره را در شغل خود و سایرین به طور عملی پیاده‌سازی می‌کنید. با یادگیری و به کار بستن این اصول مالی و مالیاتی شما راهی مطمئن برای انجام این امور و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها را برگزیده‌اید.

نحوه پرداخت دوره کارشناس مالی و مالیاتی در مجموعه مریم آتشگاه

قبل از هر اقدامی می‌بایست شما در خود سایت مریم آتشگاه ثبت‌نام کنید. این عضویت از طریق دنبال کردن مراحل آن و پر کردن اطلاعات ساده‌سازی شده است. پس از عضویت در سایت، شما به دو نحوه پرداخت کامل و یا اقساط می‌توانید در این دوره ثبت‌نام کنید. در صورت پرداخت آنلاین حتما با گروه پشتیبانی ما در ارتباط باشید.