||

لوگو موسسه آموزشی مریم آتشگاه

دوره تحریر لوایح مالیاتی

دوره تحریر لوایح مالیاتی

۲,۵۰۰,۰۰۰  تومان

تعداد دانشجو:
4.6/5
+
نفر
پاشنه آشیل وکلا و مشاوران مالیاتی
تحریر لوایح مالیاتی

طول دوره :

۲:۳۷ دقیقه

پشتیبانی :

۰۹۱۲۹۴۸۰۶۴۵

نوع برگزاری:

ویدیو ضبط شده

مدرس دوره:

دکتر آتشگاه

پیوست :

 

معرفی دوره آموزشی تحریر لایحه‌های مالیاتی

در این محصول که یک محصول فنی در خصوص مهارت تخصصی لایحه نویسی مالیاتی است تمام تلاش خود را نموده ایم تا به زبانی ساده مفاهیم را به شما عزیزان منتقل نماییم، از آنجایی که تحریر لایحه یک مهارت تخصصی است و اساتید و فعالان با سابقه این مهارت را پاشنه آشیل خود می دانند نسبت به تدریس این امر تا کنون اقدامی ننموده اند.
در حالی که تحریر لایحه مالیاتی یک منبع درآمد عالی است و از سوی دیگر با تغییراتی که در سازمان امور مالیاتی رخ داده است و ارجاع عموم پرونده ها به هیئت های حل اختلاف مالیاتی، نقش لایحه نویسی بیش از پیش نمود داشته و اهمیت و نقش آن در کاهش مالیات مودیان امری بدیهی شده است، لذا بر آن شدیم تا نسبت به طراحی و تدوین این مقوله اقدام نماییم.
امید است که با مشاهده این محصول بتوانید گام های اولیه تحریر لایحه مالیاتی را برداشته و با تکرار و تمرین در این حوزه متخصص گردید. طراحی این دوره با تکیه بر تجربه های اجرایی و تدریس خانم آتشگاه در گذشته آغاز و با توجه به بازخوردها و پیشنهادات بیش از 1000 شرکت کننده قبلی تکمیل شد.

پریسا رزمی - پشتیبان وبسایت دکتر مریم آتشگاه
پشتیبان تخصصی دوره
خانم پریسا رزمی

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۳ سال

لوگو موسسه تخصصی مریم آتشگاه
پشتیبان آموزش
خانم مارال نوبهار

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۱۴ سال

مارال نوبهار - مسئول آموزش وبسایت دکتر مریم آشتگاه

این دوره برای چه افرادی است؟

دستاورد‌های این دوره چیست؟
این دوره
برای چه کسانی
مناسب نیست؟

مراحل شرکت در این دوره چیست؟

همانگونه که در بالاتر ذکر شد این دوره به صورت آفلاین برگزار می‌گردد و تیم فروش ما در هر قدم همراه شماست تا به بهترین شیوه و کمال آسودگی ثبت‌نام نمایید.

۱.
ثبت نام در سایت
مراحل ثبت‌نام و عضویت در دوره‌ها به صورت آنلاین به سادگی در دسترس شماست؛ فقط کافیست که مراحل را را دنبال و اطلاعات را تکمیل نمایید.
۲.
پرداخت

پرداخت شما می‌تواند به ۲ شیوه پرداخت کامل و یا اقساط باشد. دقت داشته باشید که جهت پرداخت به صورت اقساط لازم است که با تیم فروش ما تماس داشته باشید.

دکتر مریم آتشگاه دوره آموزشی تحریر لوایح مالیاتی

دوره لایحه نویسی مالیاتی را از چه کسی یاد می‌گیرید؟

سابقه دکتر مریم آتشگاه

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی- دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس

مدرس و وکیل مالیاتی، برگزار کننده دوره های تخصصی در حوزه مالیاتی، طراح و برگزار کننده اولین دوره‌های لایحه نویسی، اوراق شناسی، واکاوی پرونده‌های مالیاتی، مشاوران مالیاتی و وکیل مالیاتی در کشور با شعار تلاش برای ارتقا دانش مالیاتی جامعه مالی و حقوقی و برگزار کننده دوره های آمـــوزشی تـــخصصی در حوزه مـــالی و مــالیاتی.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط اقساط نام و شماره تماس خود را ثبت نمایید

دوره آنلاین مشابه

تا با خوداشتغالی از طریق این حرفه با ارائه خدمات مالیاتی به مودیان، کسب درآمد کنند.
این دوره بر مبنای کار اجرایی و Case study طراحی شده که در واقع به صورت عملی شما درگیر ارائه مشاوره به پرونده های مالیاتی واقعی می شوید

ضمانت بازگشت وجه

۷۲ساعت استرداد

آموزش مهارت محور
ارزیابی فنی و رتبه‌بندی
معرفی برترین‌ها به بازار
پشتیبانی پس از خرید
دسترسی بدون محدودیت

دانشجویان سابق آکادمی  مریم آتشگاه کجا استخدام شدند؟

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و برند‌های مختلف با فضای کار پویا مزایای زیادی را به همراه دارد که رشد فردی، تقویت تخصص، درآمد مناسب تنها بخشی از این مزایا به شمار می‌روند. برای اینکه به جمع حرفه‌ای‌ها بپیوندید و در کار خود بی‌بدیل باشید بایدهمواره بروز باشید و جدای از دانش آکادمیک توانایی آنالیز و رسیدگی به مسائل را به صورت عملی داشته باشید. دوره کارشناسان مالیاتی، دانش مورد نیاز و مهارت‌های کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با پشتکار و انگیزه فراوان بتوانید مانند بسیاری از دانش‌پذیران موسسه مریم آتشگاه در حوزه وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در شغل خود موفق عمل کنید.

در این دوره دانش علمی و فنی مورد نیاز شما تدریس می‌شود، کافی‌ست نهایت استفاده را از آن داشته باشید تا مانند بسیاری از دانش‌پذیران ما از فرصت‌های شغلی در چنین شرکت‌های مطرحی بهره‌مند شوید.

digikala
alibaba
takhfifan
snappfood
irankhodro
lastsecond
ict
hamyar
takhfifan
logo
mahaksoft-logo-right
و ده‌ها
شرکت دیگر
همین حالا ثبت نام کن
آخرین فرصت خرید قبل از افزایش قیمت محصولات

۲۰۰,۰۰۰  تومان

آخرین مهلت ثبت نام

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

بررسی کامل سرفصل‌های دوره تحریر لوایح مالیاتی

۱.

اصول و مبانی لایحه نویسی

۳۰ دقیقه
۲.

اصطلاحات و مفاهیم کاربردی

۷۰ دقیقه
۳.

اوراق شناسی

۴۰ دقیقه
۴.

پرونده خوانی

۵۵ دقیقه
۵.

دادرسی مالیاتی

۶۰ دقیقه
۶.

آغاز تحریر لایحه مالیاتی

۳۵ دقیقه

7.

تجزیه و تحلیل لوایح مالیاتی

۳۵ دقیقه
۱.

چک لیست مطالعه پرونده

۳۰ دقیقه
۲.

مسئله های تمرین لایحه نویسی

۷۰ دقیقه
و حتی بیشتر هم هست
دفترچه حل تمرین
آزمون آنلاین + سرتیفیکت

سوالات پرتکرار درخصوص دوره تحریر لوایح مالیاتی

  در این دوره سرفصل‌های مهم و کاربردی تحریر لوایح مالیاتی که شامل موارد زیر می‌شود به صورت تخصصی و حرفه‌ای آموزش و تدریس می‌شود:

 • اصول و مبانی مالیاتی
 • اصطلاحات و مفاهیم مالیاتی
 • اوراق شناسی مالیاتی
 • پرونده خوانی و گزارش نویسی
 • نگاهی گذرا به دادرسی مالیاتی
 • تحریر عملی لایحه نویسی
 • تجزیه و تحلیل لوایح مالیاتی
 • حل تمرین مسئله‌های مالیاتی

  شرکت‌کنندگان در پایان این دوره به صورت تخصصی مباحث تئوری و عملی در تحریر لوایح را یاد می‌گیرید. در نهایت نیز به انجام تمرین و حل مسائل در این موارد به صورت کامل می‌پردازیم تا تسلط بر موضوعات به طور کامل محقق شود. در صورتی که تنها با انگیزه مالی قصد یادگیری این مباحث را دارید و چالش‌پذیر نیستید به طور قطع مباحث این دوره برای شما سودمند نخواهد بود.

  دوره لوایح مالیاتی توسط دکتر مریم آتشگاه دبیر کمیته ستاد تسهیل و موانع تولید، تدریس می‌شود. دکتر مریم آتشگاه اولین برگزارکننده دوره‌های لایحه‌نویسی با بیش از یک دهه سابقه و فعالیت می‌باشد.

  از آنجایی که عدم مهارت تحریر لایحه مالیاتی برای دفاع کردن از اسناد و مدارک در پرونده‌های مالیاتی یکی از چالش‌های بسیاری از کارفرمایان می‌باشد به همین دلیل لایحه نویسی به عنوان پاشنه آشیل یک وکیل و مشاور مالیاتی از اهمیت خاصی برخوردار است.

  این سوالی است که برای اغلب افراد پیش می‌آید. خبر خوب اینکه، این دوره هیچ پیش‌نیازی ندارد و شما می‌توانید به صورت مستقیم شروع به دیدن آموزش نمایید. به همین جهت شما از نظر زمانی نیازمند تایم کمتری برای حرفه‌ای شدن هستید و می‌توانید کم‌وکاستی‌های دانشی خود را طی دوره از خانم دکتر بپرسید تا رفع شوند.

  مهارت مطالعه پرونده مالیاتی برای لایحه نویسی، قواعد و اصول نگارش ادبی و حقوقی، یادگیری مبانی و اصول لایحه نویسی و همچنین مهارت در تحریر لایحه با تمرین‌های مستمر از جمله محاسن این دوره می‌باشند.

  در پایان این دوره شما می‌توانید قدرت استدلال و استنباط در وکالت مالیاتی را در خود بهبود بخشیده و احتمال افزایش موفقیت در پرونده‌ها را نیز کسب کنید. از جمله دیگر مزایای این دوره می‌توان به؛ مهارت تجزیه و تحلیل لوایح مالیاتی، مهارت کاهش مالیات برای مودیان و همچنین ایجاد یک منبع درآمدی جدید در حوزه مالیات اشاره کرد.

  خیر، این دوره به صورت ویدیوهای ضبط شده آفلاین برگزار می‌شود. پس از خرید این دوره بر روی وبسایت برای شما باز می‌شود و می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

  چنانچه بخشی از دوره به صورت آفلاین اجرا شود و امکان پرسش و پاسخ مستقیم از خانم دکتر مقدور نباشد، در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید، می‌توانید از اپراتور سوال خود را بپرسید تا بهترین پاسخ را دریافت کنید.

  اپراتور مجموعه توسط تیم پشتیبانی دکتر مریم آتشگاه مدیریت می‌شود که در حوزه وکیل مالیاتی دارای تخصص می‌باشند. در پروسه پرسش و پاسخ به تمامی سوالات شما پاسخ داده می‌شود و چنانچه سوال شما تخصصی‌ و نیاز به جواب تحلیلی و پیچیده داشته باشد به خانم دکتر ارجاع داده می‌شود و پاسخ آن در اسرع وقت برای شما ارسال می‌شود.

  وبینارها و دوره‌های زیادی برای آموزش این موضوع وجود دارند که اغلب زمان زیادی را صرف کرده‌اند و یا به طور کامل به شرح تمامی موضوعات نپرداخته‌اند. ما این دوره را در یک زمان برنامه‌ریزی شده و معین ارائه کرده‌ایم که مخاطب بتواند بدون اتلاف وقت تمام مباحث مهم را یاد بگیرد. زمان این دوره به طور کامل 5 ساعت است که شما می‌توانید سرفصل‌های متنوعی را در زمان‌های مختلف ببینید و تمرینات آن را انجام دهید.

  تحریر لایحه مالیاتی علاوه بر اینکه یک منبع درآمد جدیدی در حوزه مالیات می‌باشد در زمینه کاهش مالیات مودیان نیز حائز اهمیت است. این دوره به شکل کاربردی‌ و با استفاده از تجربیات خانم دکتر آتشگاه طراح و اولین برگذار کننده دوره‌های لایحه نویسی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این حوزه طراحی و تدریس شده است. از این رو تهیه این دوره می تواند بسیار کاربردی باشد.

  در واقع هدف این دوره صرفا آموزش و یادگیری است. اما افرادی که تمایل داشته باشند مدرک برای آن‌ها صادر می‌شود. البته بهتر است بدانید که هزینه صدور مدرک به صورت جداگانه پرداخت می‌شود.

  در مبحث آشنایی با اصول و مبانی، با اصول و مفاهیم مالیاتی آشنا می‌شوید تا مسیر یادگیری مطالب تخصصی و محاسباتی برای شما تسهیل شود. قسمت اوراق شناسی نیز به شما این امکان را می‌دهد که با اسناد و مدارک و اوراق مالیاتی که در فرآیند دادرسی و لایحه نویسی با آن مواجه هستید به آشنایی کافی برسید.

  در بخش پرونده خوانی به مطالعه و بررسی و گزارش نویسی این اسناد و مدارک پرداخته می‌شود. در واقع پرونده خوانی یکی از مهمترین مهارت‌های وکیل و مشاور مالیاتی است که با نگاهی گذرا به دادرسی در این بخش آموخته می‌شود. سپس در قسمت تمرینات عملی به تجزیه و تحلیل لوایح مالیاتی و تحریر عملی آن پرداخته می‌شود و در انتها در بخش سوالات می‌توانید خود را محک بزنید.

  همانطور که اشاره کردیم طی این دوره، تمام موضوعات و مباحث مهم آموزش داده می‌شود. به همین دلیل شما پس از اتمام دوره و آگاهی یافتن از تمام جزئیات و انجام تمرینات، می‌توانید به طور مستقل فعالیت خود را شروع کنید.

  در صورت نیاز به مشاوره یا هرگونه سوال در این زمینه می‌توانید، با مشاورین ما در بخش پشتیبانی و فروش تماس بگیرید تا به شما مشاوره و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

  شرکت در این دوره نیازمند آزمون خاصی نیست و تمامی دوره و آموزش تحت نظر دکتر مریم آتشگاه انجام می‌گیرد. شما با گذراندن این دوره بر تمام موضوعات مسلط می‌شوید و بدون نیاز به امتحان می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

  شما می‌توانید جهت پرداخت هزینه این دوره و همچنین دیگر دوره‌های دکتر مریم آتشگاه، به قسمت دوره‌ها مراجعه نمایید و انتخاب و پرداخت را انجام دهید. در صورت وجود هرگونه مشکلی می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

  دکتر مریم آتشگاه که مدرس دوره هستند، در طول این دوره و دیگر دوره‌ها تمریناتی کاربردی را مشخص کرده‌اند که شرکت‌کننده‌ها با انجام این تمرینات بتوانند میزان یادگیری خود را بسنجند. همچنین ما به صورت مرتب ماهانه یکبار جلسه پرسش و پاسخ برگزار می‌کنیم که تمامی سوالات شما رفع شوند.

  در جلساتی که به صورت آنلاین هستند، خانم دکتر آتشگاه تمامی سوالات را پاسخ می‌دهند تا ابهامات رفع شوند. اما در دوره‌های آفلاین شما می‌توانید با اپراتور تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را مطرح نمایید. اپراتور توسط تیم پشتیبانی با تخصص در زمینه وکیل مالیاتی مدیریت می‌شود.

در عصر حاضر با توجه به گسترش بازار کار، تسلط بر قوانین از اهمیت بالایی برخوردار است. لایحه تحریری یک تخصص مهم است که علاوه‌ بر تسلط بر قوانین، تلاش‌ها و دانش یک وکیل را نشان می‌دهد. لایحه تحریری به یک تخصص مهم و پولساز در سطح جامعه تبدیل شده است. شما می‌توانید برای کسب مهارت در این زمینه از دوره تحریر لوایح مالیاتی دکتر مریم آتشگاه استفاده نمایید که کاملا تخصصی می‌باشد. شما با استفاده از این دوره‌ علاوه ‌بر تسلط بر قوانین، دانش ادبی خود را نیز افزایش می‌دهید.

بهترین ابزار مودی برای دفاع از حقوق در هیات حل اختلاف، لایحه دفاعی است، به همین دلیل یادگیری تحریر لوایح مالیاتی بسیار اهمیت دارد. این دوره برای اشخاصی که با قوانین مالیاتی سروکار دارند، مانند حسابداران و … مناسب است. در ادامه مطالب با ما همراه باشید، تا به بررسی تمام مباحث و اطلاعات مربوط به این دوره بپردازیم.

دوره تحریر لوایح مالیاتی چیست؟

دوره تحریر لوایح مالیاتی چیست؟

تحریر لایحه مالیاتی یک منبع درآمد عالی است که نقش به‌سزایی در کاهش مالیات مودیان دارد، به همین دلیل داشتن مهارت در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است. در دوره تحریر لوایح مالیاتی با تدریس دکتر مریم آتشگاه، آموزش‌ها براساس معیارها و تکنیک‌های کلیدی می‌‎باشد. شما می‌توانید با تهیه این دوره مهارت بسیار بالایی را کسب نمایید.

طراحی این دوره طبق تجربه‌های دکتر مریم آتشگاه صورت گرفته است و باتوجه به انتقادات و پیشنهادات شرکت‌کنندگان قبلی تکمیل و آپدیت شده است. هدف از ارائه این دوره مبدل کردن خریداران به لوایح نویسی قوی است که شما می‌توانید با استفاده از آن مهارت‌هایی تخصصی را کسب نمایید. همچنین پس از پایان دوره، با تمرین و تکرار بسیار، حرفه‌ای می‌شوید و در نهایت می‌توانید پا به عرصه اشتغال بگذارید.

دوره تحریر لوایح مالیاتی با چه شرایطی ارائه می‌شود؟

این دوره در سال 1396 طراحی شده است که به صورت آفلاین در 5 ساعت برگزار می‌شود و بیش از 700 نفر دانشجو دارد. دارای پشتیبانی فعال است که در صورت هرگونه سوال و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با آن در ارتباط باشید. این دوره در 17 سر فصل ارائه می‌شود.  لایحه نویسی یک پاشنه آشیل مناسب برای وکیل و مشاوران مالیاتی می‌باشد که شما برای شرکت در این دوره نیازی به پیش‌نیاز ندارید.

دستاوردهای شرکت در دوره تحریر لوایح مالیاتی

دوره تحریر لوایح مالیاتی یک دوره کاملا تخصصی است که تمام نکات و تکنیک‌ها و .. در قالب یک پکیج ارائه و آموزش داده می‌شود. دستاوردهای کسب شده با شرکت در این دوره عبارت است از:

 • کسب مهارت مطالعه پرونده مالیاتی جهت لایحه‌نویسی
 • قواعد و اصول نگارش ادبی و حقوقی
 • یادگیری مبانی و اصول لایحه نویسی
 • افزایش احتمال موفقیت در پرونده‌ها
 • مهارت تجزیه و تحلیل لوایح مالیاتی
 • مهارت در تحریر لایحه با تمرین‌های مستمر
 • ارتقا قدرت استدلال و استنباط در وکالت مالیاتی
 • مهارت کاهش مالیات برای مودیان
 • ایجاد یک منبع درآمدی جدید در حوزه مالیات

مسیر یادگیری این دوره بدین صورت است که؛ در قدم اول شما را با مباحث اصول و مفاهیم آشنا می‌کنیم، در قدم دوم اوراق مالیاتی که در فرآیند دادرسی و لایحه نویسی با آن مواجه هستید را یاد می‌گیرید. در قدم سوم به آموزش یکی از مهم‌ترین مهارت‌های وکیل و مشاور مالیاتی که همان پرونده خوانی است می‌پردازیم. در مرحله چهارم که بخش عملی است به تجزیه و تحلیل لوایح مالیاتی و تحریر عملی می‌پردازیم.

تهیه دوره تحریر لوایح مالیاتی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

تهیه این دوره برای افرادی که درآمدشان در زمینه حسابداری و.. می‌باشد، بسیار کاربردی است. شما می‌توانید با شرکت در این دوره به شخصی متخصص مبدل شوید و همچنین با پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا تمام مسائل را به ‌صورت تخصصی یاد بگیرید. به‌طور کلی استفاده از این دوره برای افراد زیر توصیه می‌شود:

 • حسابداران
 • وکلای مالیاتی
 • مدیران مالی
 • مودیان
 • مشاورین مالیاتی

بهترین متد و استراتژی در دوره آموزش تحریر لوایح مالیاتی

بهترین متد و استراتژی در دوره آموزش تحریر لوایح مالیاتی

همانطور که می‌دانید دوره‌های آموزشی بسیاری در حوزه تحریر لوایح مالیاتی ارائه شده‌اند که از روش‌های قدیمی برای تدریس استفاده نموده‌اند. دوره تحریر لوایح مالیاتی دکتر مریم آتشگاه بااستفاده از جدیدترین متدها و استراتژی‌ها عرضه شده است. متدهای استفاده شده این دوره در 2 بخش تئوری و عملی ارائه می‌شود که این 2 قسمت مکمل هم هستند و استفاده از این دوره باعث می‌شود که اطلاعات و مباحث به‌ صورت دقیق به شما منتقل شود. در نهایت پس از اتمام این دوره می‌توانید به ‌صورت مستقل فعالیت خود را در این حوزه شروع نمایید و کسب درآمد کنید.

آموزش حقوقی مالیات در دوره تحریر لوایح مالیاتی

شناخت امور حقوقی در حوزه مالیات بسیار مهم است و هر شخصی لازم است در این زمینه آشنایی داشته باشد و به‌ صورت عملی آن را به کار ببرد. در صورتی که به دنبال یک دوره برای یادگیری هستید، پیشنهاد ما به شما دوره آموزشی تحریر لوایح مالیاتی دکتر مریم آتشگاه می‌باشد. شما می‌توانید با شرکت در این دوره از روش‌های حرفه‌ای و اصولی مربوط به لوایح مالیاتی به‌صورت تئوری و عملی بهره‌مند شوید.

از آنجاییکه طی دوره مراحل پرسش‌وپاسخ و حل تمرین وجود دارد، شما پس از اتمام دوره به شخصی حرفه‌ای و کاربلد در این زمینه مبدل می‌شوید که توانایی حل پرونده‌های مالیاتی را به سریع‎ترین و بهترین شیوه پیدا می‌کنید. ما در این دوره تمامی مباحث مربوط به لوایح مالیاتی را تحت پوشش قرار داده‌ایم که شما با شرکت در دوره تحریر لوایح مالیاتی توانایی استفاده از منابع متنوع و کاربردی را پیدا می‌کنید.

 آموزش دوره تحریر لوایح مالیاتی از طریق دوره‌های عملی‌ و کاربردی

 آموزش دوره تحریر لوایح مالیاتی از طریق دوره‌های عملی‌ و کاربردی

همانطور که در بالا مشاهده نمودید دوره تحریر لوایح مالیاتی در مجموعه دکتر مریم آتشگاه در دو بخش تئوری و عملی ارائه می‌شود که بخش تئوری آن به‌صورت شفاهی می‌باشد. بخش عملی این دوره بعد از پایان بخش تئوری شروع می‌شود. در قسمت عملی اطلاعات و مباحث آموخته شده به‌طور مستقیم از طریق پرونده واقعی مودیان به‌کار بسته می‌شود.

پروسه یادگیری از طریق اجرایی کردن منابع اطلاعاتی، بسیار سریع و بهتر انجام می‌شود. به عبارت دیگر شما اگر مباحثی را که یاد گرفته‌اید به ‌صورت عملی انجام دهید، بعدها نمونه مشابه آن در زیر دستتان قرار گیرد، خیلی بهتر آن را بررسی می‌کنید. شرکت‌کنندگان در این دوره با کوتاه‌ترین زمان ممکن و صحیح‌ترین متد، می‌توانند بر تمام جنبه‌های تحریر لوایح مالیاتی تسلط یابند.