||

لوگو موسسه آموزشی مریم آتشگاه

حسابداری حقوق و دستمزد

دوره حسابداری حقوق و دستمزد

۳,۰۰۰,۰۰۰  تومان

تعداد دانشجو:
4.6/5
+
نفر

طول دوره :

۲:۳۷ دقیقه

پشتیبانی :

۰۹۱۲۹۴۸۰۶۴۵

نوع برگزاری:

ویدیو ضبط شده

مدرس دوره:

دکتر آتشگاه

پیوست :

 

معرفی دوره آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد

یکی از منابع مالیات مستقیم در بخش درآمد، منبع مالیات بر درآمد حقوق می باشد که می توان گفت سهل الوصول ترین منبع مالیاتی برای سازمان امور مالیاتی است. در کنار بیان ساده و روان تدریس در محصول حقوق و دستمزد تمام تلاش خود را داشته ایم تا این محصول جامع ترین محصول حقوق و دستمزدی باشد که تهیه می نمائید. در این محصول موضوع حقوق و دستمزد را از تمام زوایای حقوق مالیات، بیمه وکار بررسی نموده و بعد از آن به مباحث حسابداری حقوق و دستمزد می پردازیم.

طراحی این دوره با تکیه بر تجربه های اجرایی و تدریس خانم آتشگاه در گذشته آغاز و با توجه به بازخوردها و پیشنهادات بیش از 1000 شرکت کننده قبلی و روش های جدید تدریس به روز رسانی و تکمیل شده است.

پریسا رزمی - پشتیبان وبسایت دکتر مریم آتشگاه
پشتیبان تخصصی دوره
خانم پریسا رزمی

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۳ سال

لوگو موسسه تخصصی مریم آتشگاه
پشتیبان آموزش
خانم مارال نوبهار

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۱۴ سال

مارال نوبهار - مسئول آموزش وبسایت دکتر مریم آشتگاه

این دوره برای چه افرادی است؟

دستاورد‌های این دوره چیست؟
این دوره
برای چه کسانی
مناسب نیست؟

مراحل شرکت در این دوره چیست؟

همانگونه که در بالاتر ذکر شد این دوره به صورت آفلاین برگزار می‌گردد و تیم فروش ما در هر قدم همراه شماست تا به بهترین شیوه و کمال آسودگی ثبت‌نام نمایید.

۱.
ثبت نام در سایت
مراحل ثبت‌نام و عضویت در دوره‌ها به صورت آنلاین به سادگی در دسترس شماست؛ فقط کافیست که مراحل را را دنبال و اطلاعات را تکمیل نمایید.
۲.
پرداخت

پرداخت شما می‌تواند به ۲ شیوه پرداخت کامل و یا اقساط باشد. دقت داشته باشید که جهت پرداخت به صورت اقساط لازم است که با تیم فروش ما تماس داشته باشید.

دوره حسابداری حقوق و دستمزد را از چه کسی یاد می‌گیرید؟

سابقه دکتر مریم آتشگاه

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی- دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط اقساط نام و شماره تماس خود را ثبت نمایید

دوره آنلاین مشابه

تا با خوداشتغالی از طریق این حرفه با ارائه خدمات مالیاتی به مودیان، کسب درآمد کنند.
این دوره بر مبنای کار اجرایی و Case study طراحی شده که در واقع به صورت عملی شما درگیر ارائه مشاوره به پرونده های مالیاتی واقعی می شوید

ضمانت بازگشت وجه

۷۲ساعت استرداد

آموزش مهارت محور
ارزیابی فنی و رتبه‌بندی
معرفی برترین‌ها به بازار
پشتیبانی پس از خرید
دسترسی بدون محدودیت

دانشجویان سابق آکادمی مریم آتشگاه کجا استخدام شدند؟

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و برند‌های مختلف با فضای کار پویا مزایای زیادی را به همراه دارد که رشد فردی، تقویت تخصص، درآمد مناسب تنها بخشی از این مزایا به شمار می‌روند. برای اینکه به جمع حرفه‌ای‌ها بپیوندید و در کار خود بی‌بدیل باشید بایدهمواره بروز باشید و جدای از دانش آکادمیک توانایی آنالیز و رسیدگی به مسائل را به صورت عملی داشته باشید. دوره کارشناسان مالیاتی، دانش مورد نیاز و مهارت‌های کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با پشتکار و انگیزه فراوان بتوانید مانند بسیاری از دانش‌پذیران فرتات در حوزه وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در شغل خود موفق عمل کنید.

در این دوره دانش علمی و فنی مورد نیاز شما تدریس می‌شود، کافی‌ست نهایت استفاده را از آن داشته باشید تا مانند بسیاری از دانش‌پذیران ما از فرصت‌های شغلی در چنین شرکت‌های مطرحی بهره‌مند شوید.
digikala
alibaba
takhfifan
snappfood
irankhodro
lastsecond
ict
hamyar
takhfifan
logo
mahaksoft-logo-right
و ده‌ها
شرکت دیگر
همین حالا ثبت نام کن
آخرین فرصت خرید قبل از افزایش قیمت محصولات

۳,۰۰۰,۰۰۰  تومان

محتوا آیتم تب
ثبت نام
آخرین مهلت ثبت نام

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

بررسی کامل سرفصل‌های دوره حسابداری حقوق و دستمزد

۱.

مقدمه

۱: نقشه راه دوره

۲:جزو‌ه دوره

۳:دفترچه تمرین

۳۰ دقیقه
۲.

قوانین و مقررات مالیاتی

۱: تعاریف و کلیات حقوق‌و‌دستمزد (قسمت اول)

۱: تعاریف و کلیات حقوق‌و‌دستمزد (قسمت دوم)

۲: اشخاص مشمول مالیات بردرآمد حقوق

۳: درآمد مشمول مالیات بردرآمد حقوق

۴:معافیت های مالیات بردرآمد حقوق

۵: نحوه محاسبه مالیات بردرآمد حقوق

۶: تکالیف پرداخت کنندگان مالیات بردرآمد حقوق

۷: سامانه عملیات الکترونیک و نرم افزارsalary

۸: استرداد اضافه پرداختی مالیات بردرآمد حقوق

۹: وظایف، تکالیف و اختیارات سازمان امور مالیاتی

۱۰: جرائم مالیات بردرآمد حقوق

۱۱: نمونه سوالات پرچالش حقوق و دستمزد

۷۰ دقیقه
۳.

احکام و قوانین و دستمزد (درکار)

۱: احکام و قوانین حقوق و دستمزد در قانون کار

۴۰ دقیقه

۴.

احکام و قوانین و دستمزد (در قانون تامین اجتماعی)

۱: احکام و قوانین حقوق و دستمزد در قانون تامین اجتماعی

۶۰ دقیقه

۵.

حسابداری حقوق و دستمزد

۱:  حسابداری حقوق و دستمزد ۱

۲: حسابداری حقوق و دستمزد ۲

۳۵ دقیقه

۶.

اکسل حسابداری حقوق و دستمزد

۱: مروری بر قوانین پایه

۲: قوانین محاسبه حقوق و دستمزد

۳: جدول معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در اکسل لیست کارکنان(قسمت اول)

۴: جدول معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در اکسل لیست کارکنان(قسمت دوم)

۵: لیست حقوق و دستمزد

۶: محاسبه مالیات حقوق در اکسل

۷: توابع ترکیبی در اکسل مالیات حقوق(قسمت اول)

۸: جدول معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در اکسل(قسمت دوم)

۹: پیاده سازی و طراحی فیش حقوقی

 

 

 

۳۵ دقیقه
و حتی بیشتر هم هست
دفترچه حل تمرین
آزمون آنلاین + سرتیفیکت

سوالات متداول دوره حسابداری حقوق و دستمزد

  مخاطب این دوره، حسابداران، کارفرمایان و مدیران مالی هستند و این دوره برای تمام فارغ التصیلان رشته مدیریت که در حوزه حقوق و دستمزد در شرکت‌ها ‌و موسسات فعالیت دارند، پیشنهاد می‌شود. همینطور دانش پذیران دوره‌های وکیل یا مشاوران و علاقمندان به یادگیری و اجرای امور مالیاتی که به صورت تجربی کار می‌کنند، مخاطبان این دوره هستند.

  از دستاوردهای این دوره می‌توان به تسلط به کلیه مواد قانونی و ارتباط بین قوانین و مقررات، فنون دفاع و دادرسی مالیاتی در هیأت‌‌های حل اختلاف نام برد. همچنین کاهش مالیات مؤدیان و جلوگیری از جرائم مالیاتی و آمادگی جهت ورود به حوزه وکیل یا مشاور مالیاتی، و ارتقاء جایگاه شغلی، از دیگر دستاوردهای این دوره می‌باشند.

  در این دوره، اصول و مبانی مالیاتی، قانون کار، تامین اجتماعی، حسابداری، معافیت، بخشودگی، فیش حقوقی، سند زدن و حق ماموریت آموزش داده می‌شود و در واقع هیچ نکته و مفهومی در حسابداری حقوق و دستمزد نیست که در این دوره وجود نداشته ‌باشد.

  چنانچه بخشی از دوره به صورت آفلاین اجرا شود و امکان پرسش مستقیم از خانم دکتر وجود نداشته باشد، می‌توانید از اپراتور سوال خود را پرسیده و بهترین پاسخ را دریافت کنید. (اپراتور مجموعه توسط تیم پشتیبانی دکتر مریم آتشگاه مدیریت می‌شود که در حوزه وکیل مالیاتی دارای تخصص هستند. در پروسه پرسش و پاسخ هیچ سوالی بی‌جواب گذاشته نمی‌شود و در صورتی که یک سوال تخصصی‌ و نیاز به جواب تحلیلی و پیچیده داشته باشد به خانم دکتر ارجاع داده می‌شود و پاسخ آن در اسرع وقت ارسال می‌شود).

  دوره پرورش وکیل مالیاتی به گونه‌ای طراحی شده است که پیش نیازهای زیادی را شامل نمی‌شود و افراد می‌توانند باتوجه به نیازی که دارند و هدف و مسیری که تعیین کرده‌اند در این دوره شرکت کرده و با مطالب کاربردی و مفیدی که کسب می‌کنند به راحتی وارد بازار کار شده و یا کسب و کار خود را بهبود بخشیده و یا آن را راه‌اندازی کنند.

  عزیزانی که در رشته حقوق مشغول به فعالیت هستند نیازی به تحصیل در حسابداری یا مالی ندارند و برای آشنایی با مقدمات و مبانی اولیه حسابداری در پروسه دوره، دکتر آتشگاه کارگاه‌های لازم و ضروری را برگذار می‌کنند.

  در مرحله اول شما باید در سایت ثبت نام کنید. حالا می‌توانید به صورت آنلاین مراحل عضویت در دوره‌ها را که به سادگی در دسترس شما است، طی کنید و اطلاعات را تکمیل نمایید. در مرحله دوم شما می‌توانید، هزینه دوره‌ها را به 2 شیوه، هم به صورت کامل و هم به صورت اقساط پرداخت کنید. کارشناسان ما در تمام مراحل آماده پاسخگویی شما عزیزان هستند.

  اما نکته بسیار مهم و حائز اهمیت درباره جلسات واکاوی است که اگر شرکت کننده‌ای این جلسات را به صورت حضوری شرکت نکند و غایب باشد باید تا برگذاری دوره بعدی پرورش وکیل مالیاتی صبر کرده و این جلسات را مجددا شرکت کند.

  به دلیل اهمیت مبحث واکاوی موضوعات و تکنیک‌های این بخش در ویدیو‌ها ضبط نمی‌شود و تنها راه دسترسی به این مباحث شرکت در جلسات به صورت حضوری است.

  دوره حسابداری حقوق و دستمزد به صورت آفلاین و با ویدیوهای با کیفیت برگزار می‌شود و شامل 18 سرفصل مختلف است. این دوره توسط تیم کارشناسی ما به صورت پرسش و پاسخ‌‌های آنلاین پشتیبانی می‌شود.

  خیر، این دوره شامل صفر تا صد امور حسابداری حقوق و دستمزد است و تمام افراد علاقمند یا شاغل در این حوزه می‌توانند در این دوره شرکت کنند و بدون پیش نیاز اولیه خاصی به تمامی موارد تدریس شده مسلط شده و در بعد از جلسات وارد بازار کار شوند.

  طراحی این دوره با تکیه بر تجربه‌های اجرایی و تدریس خانم آتشگاه در گذشته آغاز و با توجه به بازخوردها و پیشنهادات بیش از 1000 شرکت‌کننده قبلی و روش‌های جدید تدریس، به روز رسانی و تکمیل شده است.

  خانم دکتر آتشگاه به عنوان مدرس دوره در طول این دوره و سایر دوره‌های دیگر، تمرین‌هایی مهم و کاربردی را مشخص کرده و به شرکت کننده‌ها محول می‌کند که تمامی افراد موظف به انجام آن هستند.

  همچنین این دوره دارای بخشی تحت عنوان پرسش و پاسخ است که در آن به تمامی سوالات اعضا پاسخ داده می‌شود. در کنار تمامی این موارد، هر ماه یک وبینار پرسش و پاسخ برای شرکت کننده‌ها برگذار می‌شود تا به بهترین شیوه مطالب تدریس شده پشتیبانی شود.

  در این محصول موضوع حقوق و دستمزد را از تمام زوایای حقوق مالیات، بیمه و کار بررسی نموده و بعد از آن به مباحث حسابداری حقوق و دستمزد می‌پردازیم. ما تمام تلاش خود را داشته‌ایم تا این محصول، جامع‌ترین محصول حقوق و دستمزدی باشد که تهیه می نمائید.

  همچنین ویدیو، ویس و پادکست‌های ضبط شده دوره نیز برای تمامی افراد ارسال خواهد شد و این موارد بدون محدویت زمان دسترس آنها قرار خواهد گرفت.

  بله، به همراه این دوره خدماتی از قبیل ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته، پشتیبانی پس از خرید و دسترسی بدون محدودیت به دوره وجود دارد. آموزش مهارت محور، ارزیابی فنی و رتبه بندی وجود دارد. همچنین پس از پایان دوره و ارزیابی فنی و رتبه‌بندی، معرفی برترین‌ها به بازار صورت می‌گیرد.

  شما دوره حسابداری حقوق و دستمزد را از خانم دکتر مریم آتشگاه، دانش آموخته حقوق و دکترای مدیریت بازرگانی، عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل و دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت می‌آموزید. همچین خانم دکتر آتشگاه مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران، مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک و مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس هستند.

یکی از پایه‌ای‌‌‌ترین و مهم‌‌ترین موضوعاتی که حسابداران در سازمان‌های مختلف درگیر آن هستند، حسابداری حقوق و دستمزد است. حسابدارانی که بر این شاخه از تسلط کامل دارند، شانس استخدام بالاتری نسبت به بقیه دارند.  پرورش حسابدار حقوق و دستمزد یکی از مهم‌ترین مباحث آموزشی است که کمتر موسسه‌ آموزشی به آن پرداخته است. به طورکلی پیدا کردن دوره کامل و جامعی برای آموزش حسابداری حقوق و دستمزد به سختی امکان‌پذیر است، که بتوان با گذراندن آن به صورت حرفه‌ای به فعالیت مشغول شد.

به همین جهت نیاز دیدیم که دوره‌ای کاملا تخصصی و جامع من باب آموزش تمامی موضوعات حسابداری حقوق و دستمزد فراهم کنیم. در ادامه شما را با تمامی مباحث و اطلاعات مربوط به این دوره آشنا می‌کنیم. با شرکت در دوره حسابداری حقوق و دستمزد از مجموعه دکتر مریم آتشگاه می‌توانید، ارتقای شغلی خود را تضمین کرده و چند گام از رقبای خود جلو بیفتید. در ادامه شما را با تمامی مباحث و اطلاعات مربوط به این دوره آشنا می‌کنیم.

معرفی دوره حسابداری حقوق و دستمزد

معرفی دوره حسابداری حقوق و دستمزد

یکی از منابع مالیات مستقیم در بخش درآمد، منبع مالیات بر حقوق و دستمزد است. همه افرادی که شاغل هستند و به هر شکلی حقوق دریافت می‌کنند در کنار آن بیمه تامین اجتماعی برای آن‌ها لحاظ می‌شود، باید قسمتی از حقوقشان را به عنوان مالیات حقوق و دستمزد به دولت پرداخت کنند. آسان‌‌ترین منبع مالیات برای سازمان امور مالیاتی پیرامون حقوق و دستمزد است. به همین جهت سعی کرده‌ایم دوره‌ای را طراحی کنیم که تمامی موضوعات پیرامون حسابداری حقوق و دستمزد را پوشش دهد.

یکی از شاخه‌های تخصصی در بخش حسابداری، حسابداری حقوق و دستمزد است. شخص شاغل در این شاخه از علم حسابداری به ثبت و بایگانی داده‌های حقوق و دستمزد کارکنان یک شرکت می‌پردازد. ایده تهیه این دوره حسابداری حقوق و دستمزد از آن جایی نشات گرفت که محصولی طراحی شود که تمامی مباحث حسابداری از جمله: قانون کار، بیمه، مالیات و حسابداری را پوشش دهد. پس تلاش شده با شرکت در این دوره با نگاه دقیق به جزئیات، حسابداری حقوق و دستمزد را از تمامی زوایا به شما آموزش دهیم.

 در این محصول در کنار بیان ساده و تدریس روان تمام تلاش خود را داشته ایم تا جامع‌ترین محصول حقوق و دستمزدی باشد که تهیه می نمائید. همچنین در این دوره موضوع حقوق و دستمزد را از تمام زوایای حقوق مالیات، بیمه و کار بررسی نموده و بعد از آن به مباحث حسابداری حقوق و دستمزد می‌پردازیم. دوره حسابداری حقوق و دستمزد در گذشته با توجه به تدریس و تجربه‌های اجرایی خانم دکتر مریم آتشگاه ضبط و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت. رفته رفته با اعتنا به نظرات و پیشنهادات شرکت‌کنندگان قبلی دوره بروزرسانی و تکمیل‌تر شده است.

مزایا استفاده از دوره حسابداری حقوق و دستمزد

آموزش‌های موجود در این دوره بسیار جامع و کامل می‌باشد به نحوی که شما در پایان دوره به صورت کامل به تمامی موضوعات پیرامون حسابداری حقوق و دستمزد مسلط می‌شوید. از جمله مهم‌ترین محاسن شرکت در این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تسلط به کلیه مواد قانونی و ارتباط بین قوانین‌ومقررات
 • فنون دفاع و دادرسی مالیاتی در هیأت‌های حل اختلاف
 • کاهش مالیات مؤدیان و جلوگیری از جرائم مالیاتی
 • آمادگی جهت ورود به حوزه وکیل یا مشاور مالیاتی
 • ارتقاء جایگاه شغلی

موارد فوق تنها گوشه‌ای از مزایای دوره حسابداری حقوق و دستمزد است. توجه داشته باشید که تدریس دوره روان است تا فهم آن بسیار ساده و کاربردی باشد. تمامی موضاعات مطرح شده پیرامون حسابداری حقوق و دستمزد، در این دوره توسط خانم دکتر مریم آتشگاه به‌روزرسانی و آپدیت می‌شود، تا افراد بتواند همواره در این حوزه به‌روز و آپدیت باشند.

همچنین با شرکت در این دوره و فراگیری مباحث موجود در آن می‌توانید در جایگاه‌های شغلی بالا‌تر مشغول به کار شد. در کنار ارتقاء جایگاه شغلی به طبع امکان دریافت حقوق و مزایای بالاتر وجود دارد، از این رو شرکت در دوره حسابداری حقوق و دستمزد را می‌توان یک سرمایه گذاری دانست.

چرا باید در دوره حسابداری حقوق و دستمزد را تهیه کرد؟

کار کردن در شرکت های بزرگ و ارتقاء شغلی یکی از خواسته‌های قلبی همه افراد است. از مزیت‌‎‌‌‌‌‌‌‌های کار کردن در این شرکت‌ها می‌توان به، رشد فردی، تقویت تخصص، درآمد مناسب و… اشاره کرد. برای ارتقاء و استخدام در جایگاه شغلی مناسب و به درستی فعالیت کردن در موقعیت شغلی خود، باید همواره به‌روز باشید و جدا از دانش و تحصیلات آکادمیک توانایی آنالیز و رسیدگی به مسائل را به صورت عملی داشته باشید.

دوره حسابداری حقوق و دستمزد دانش مورد نیاز و مهارت‌های کاربردی را برای پیشرفت در کارتان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما به شرط داشتن پشتکار و انگیزه فراوان با این آموزش‌ها می‎‌توانید، در شغل خود بسیار موفق عمل کنید.
در این دوره دانش علمی و فنی مورد نیاز شما تدریس می‌شود، کافی‌ است نهایت استفاده را از آن داشته باشید، تا مانند بسیاری از دانش‌پذیران ما از فرصت‌های شغلی در چنین شرکت‌های مطرحی بهره‌مند شوید.

دوره حسابداری حقوق و دستمزد برای چه کسانی مفید است؟

دوره حسابداری حقوق و دستمزد برای چه کسانی مفید است؟

دوره حسابداری حقوق و دستمزد مناسب تمامی افراد شاغل در زیر شاخه‌های رشته حسابدارای است که می‌خواهند، برای افزایش درآمد در شرکت‌ها دانش و اطلاعات خود را بالا ببرند. از جمله افرادی که می‌توانند، از این دوره استفاده کرده و ارتقاء شغلی خود را تضمین کنند، افراد شاغل در حوزه‌های زیر را می‌توان نام برد:

 • حسابداران
 • کارفرمایان
 • مدیران مالی
 • فارغ التحصیلان رشته مدیریت
 • دانش‌پذیران دوره‌های وکیل یا مشاوران مالیاتی

در کنار همه این افراد کسانی که علاقه‌مند به حسابداری‌‌ هستند و به صورت تجربی در حال انجام فعالیت‌ هستند، هم می‌توانند در جهت افزایش اطلاعات خود در این دوره‌ شرکت نمایند.

چه مباحثی در دوره حسابداری حقوق و دستمزد مطرح می‌شود؟

رویکرد دوره حسابداری حقوق و دستمزد بر این است که با مشاهده و تهیه این محصول تمامی موضوعات را فرا گرفته و نیاز به دوره دیگری نداشته باشید. در این بخش تنها چند مورد از مباحثی که در این دوره آموزش داده می‌شود، را برای نمونه بیان کرده‌ایم.

 • اصول و مبانی مالیاتی
 • قانون کار
 • تامین اجتماعی
 • حسابداری
 • معافیت
 • بخشودگی
 • سند زدن
 • فیش حقوقی
 • حق ماموریت

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که هیچ مفهوم و نکته‌ای در زمینه حسابداری حقوق و دستمزد نیست که در این محصول وجود نداشته باشد.

پشتیبانی دوره حسابداری حقوق و دستمزد به چه صورت است؟

پشتیبانی دوره حسابداری حقوق و دستمزد به چه صورت است؟

از آنجا که از کاربردی بودن این محصول اطمینان داریم، این آپشن را در اختیار شما قرار داده‌ایم که در صورت هرگونه نارضایتی از دوره تا 72 ساعت امکان بازگشت وجه را دارید. آموزش‌های ارائه شده در دوره حسابداری حقوق و دستمزد کاملا مهارت محور است. همچنین در پایان دوره ارزیابی فنی و رتبه‌بندی انجام می‌شود و افراد برتر به بازار کار معرفی می‌شوند.

دوره مذکور دارای مشاوره و راهنمایی خرید است تا سوالات و ابهامات شما نسبت به آن رفع شود. همچنین پس از خرید نیز پشتیبانی سایت شما را ساپورت کرده و تمامی سوالاتتان به صورت آنلاین پاسخ داده می‌شود. در کنار تمامی این مزیت‌ها شما به صورت بدون محدودیت به آموزش‌ها دسترسی دارید، تا هر زمان که نیاز داشته باشید به آن مراجعه کنید.

نحوه پرداخت دوره حسابداری حقوق و دستمزد

یکی از فاکتور‌های مورد توجه شرکت‌کنندگان در دوره‌های مختلف هزینه‌ لازم برای شرکت در دوره مذکور است. در مجموعه دکتر مریم آتشگاه سعی شده است که با مناسب‌ترین قیمت، آموزش‌هایی با بالا ‌ترین کیفیت به علاقه‌مندان ارائه شود.

قیمت دوره حسابداری حقوق و دستمزد در مقایسه با مباحث آموزش داده شده، بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است. برای بهره‌مندی تمامی افراد و اینکه توان تهیه این محصول برای همه فراهم باشد ما پرداخت به روش اقساط را نیز برای شما در نظر گرفته‌ایم. پرداخت در این دوره به دو صورت کامل و اقساط می‌باشد که برای پرداخت به شیوه آنلاین نیاز است که با تیم پشتیبانی فروش ما در ارتباط باشید.