||

لوگو موسسه آموزشی مریم آتشگاه

دوره پرورش مشاوران مالیاتی

قیمت دوره

۸,۳۰۰,۰۰۰تومان

۷,۰۰۰,۰۰۰  تومان

تعداد دانشجو:
4.6/5
+
نفر
محتوا آیتم تب
مشاور مالیاتی

طول دوره:
۱۰ جلسه (آنلاین)

پنج شنبه ساعت
۱۶ الی ۱۹
شروع دوره:
۳۱ فروردین

نوع برگزاری:

آنلاین

معرفی دوره آموزشی مشاوره مالیاتی

این دوره بر مبنای کار اجرایی و Case study طراحی شده که در واقع به صورت عملی شما درگیر ارائه مشاوره به پرونده های مالیاتی واقعی می شوید و تلاش می گردد تا به عنوان یک مشاور مالیاتی بتوانید مهارت های لازم جهت ارائه خدمات مشاوره را فراگیرید. بدون شک مشاوره مالیاتی تلفیقی از دانش و آگاهی نسبت به قوانین و البته مهارت های فردی و شغلی است، و ما در این مسیر به شما کمک خواهیم نمود تا تبدیل به یک مشاور مالیاتی متخصص و با برند شخصی گردید، در تمام طول دوره شما توسط پشتیبان آموزشی راهنمایی می گردید تا مسیر تبدیل شدن به یک مشاور مالیاتی حرفه ای برای شما طی شود.
حضور من در این حوزه به عنوان اولین فارغ التحصیل حقوق  که وارد حوزه میان رشته ای مالیات شده با چالش های فراوانی همراه بود که با تدریس متوجه سردرگمی شرکت کنندگان نیز شدم در نتیجه بر آن شدم تا یک فرآیند صفر تا صدی را طراحی کنم تا کسانی که تمایل به این حوزه تخصصی دارند درآن شرکت نمایند و بتوانند مسیر رشد شغلی کم ریسک تر را بدون سر در گمی طی نمایند.

پریسا رزمی - پشتیبان وبسایت دکتر مریم آتشگاه
پشتیبان تخصصی دوره

خانم پریسا رزمی

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۳ سال

لوگو موسسه تخصصی مریم آتشگاه
پشتیبان آموزش
خانم مارال نوبهار

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۱۴ سال

مارال نوبهار - مسئول آموزش وبسایت دکتر مریم آشتگاه

این دوره برای چه افرادی است؟

دستاورد‌های این دوره چیست؟
این دوره
برای چه کسانی
مناسب نیست؟

مراحل شرکت در این دوره چیست؟

همانگونه که در بالاتر ذکر شد این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌گردد و تیم فروش ما در هر قدم همراه شماست تا به بهترین شیوه و کمال آسودگی ثبت‌نام نمایید.

۱.
ثبت نام در سایت
مراحل ثبت‌نام و عضویت در دوره‌ها به صورت آنلاین به سادگی در دسترس شماست؛ فقط کافیست که مراحل را را دنبال و اطلاعات را تکمیل نمایید.
۲.
پرداخت

پرداخت شما می‌تواند به ۲ شیوه پرداخت کامل و یا اقساط باشد. دقت داشته باشید که جهت پرداخت به صورت اقساط لازم است که با تیم فروش ما تماس داشته باشید.

دوره مشاوران مالیاتی را از چه کسی یاد می‌گیری؟

سابقه دکتر مریم آتشگاه

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی- دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط اقساط نام و شماره تماس خود را ثبت نمایید

دوره آنلاین مشابه

تا با خوداشتغالی از طریق این حرفه با ارائه خدمات مالیاتی به مودیان، کسب درآمد کنند.

با رویکرد کارشناسان مالیاتی تهیه و تنظیم شده است به این شکل که تمام فعالان حوزه مالیاتی …

ضمانت بازگشت وجه

۷۲ساعت استرداد

آموزش مهارت محور
ارزیابی فنی و رتبه‌بندی
معرفی برترین‌ها به بازار
پشتیبانی پس از خرید
دسترسی بدون محدودیت

دانشجویان سابق آکادمی مریم آتشگاه کجا استخدام شدند؟

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و برند‌های مختلف با فضای کار پویا مزایای زیادی را به همراه دارد که رشد فردی، تقویت تخصص، درآمد مناسب تنها بخشی از این مزایا به شمار می‌روند. برای اینکه به جمع حرفه‌ای‌ها بپیوندید و در کار خود بی‌بدیل باشید بایدهمواره بروز باشید و جدای از دانش آکادمیک توانایی آنالیز و رسیدگی به مسائل را به صورت عملی داشته باشید. دوره کارشناسان مالیاتی، دانش مورد نیاز و مهارت‌های کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با پشتکار و انگیزه فراوان بتوانید مانند بسیاری از دانش‌پذیران مریم آتشگاه در حوزه وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در شغل خود موفق عمل کنید.

در این دوره دانش علمی و فنی مورد نیاز شما تدریس می‌شود، کافی‌ست نهایت استفاده را از آن داشته باشید تا مانند بسیاری از دانش‌پذیران ما از فرصت‌های شغلی در چنین شرکت‌های مطرحی بهره‌مند شوید.

digikala
alibaba
takhfifan
snappfood
irankhodro
lastsecond
ict
hamyar
takhfifan
logo
mahaksoft-logo-right
و ده‌ها
شرکت دیگر
همین حالا ثبت نام کن
آخرین فرصت خرید قبل از افزایش قیمت محصولات
۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان

۷,۰۰۰,۰۰۰  تومان

محتوا آیتم تب
ثبت نام
آخرین مهلت ثبت نام

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

سوالات پرتکرار درباره دوره پرورش مشاوران مالیاتی

   هدف بسیاری از شرکت‌کنندگان برای شرکت در این دوره، شروع فعالیت خود به صورت مستقل است.  در این دوره تمامی اطلاعات لازم برای همه افراد اعم از مبتدی و… ارائه می‌شود. به همین دلیل پس از اتمام دوره تمرینات لازم به شرکت‌کنندگان سپرده می‌شود و با اطمینان از یادگیری آن‌ها، می‌توانند به صورت مستقل کسب‌وکار خود را شروع کنند.

   برخی از دوره‌ها قبل از آغاز یک سری مدارک و آزمون از مخاطبان مطالبه می‌کنند که ممکن است تهیه آن برای شرکت‌کننده آسان نباشد و صرفا امور را تعویق بیاندازد.

   دوره پرورش مشاوران مالیاتی که توسط دکتر مریم آتشگاه ارائه می‌شود، تمامی امور تحت نظارت این تیم انجام می‌گیرد و شرکت‌کنندگان نیازمند ارائه آزمون و یا مدرک خاصی ندارند. افراد با شرکت کردن در این دوره و دیدن آموزش‌ها، می‌توانند بر تمامی مباحث تسلط پیدا کنند و فعالیت مستقلی را آغاز نمایند.

   برخی از آموزشات حالتی تخصصی دارند و افراد باید قبل از شرکت در آن دوره، آموزشات خاصی را ببینند. شما برای دریافت نتیجه بهتر از دوره پرورش مشاوران مالیاتی، باید در دوره قوانین و مقررات مالیاتی، که توسط همین تیم ارائه می‌شود شرکت نمایید. برای شرکت در این دوره می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

   چنانچه بخشی از دوره به صورت آفلاین اجرا شود و امکان پرسش مستقیم از خانم دکتر وجود نداشته باشد، می‌توانید از اپراتور سوال خود را پرسیده و بهترین پاسخ را دریافت کنید. (اپراتور مجموعه توسط تیم پشتیبانی دکتر مریم آتشگاه مدیریت می‌شود که در حوزه وکیل مالیاتی دارای تخصص هستند. در پروسه پرسش و پاسخ هیچ سوالی بی‌جواب گذاشته نمی‌شود و در صورتی که یک سوال تخصصی‌ و نیاز به جواب تحلیلی و پیچیده داشته باشد به خانم دکتر ارجاع داده می‌شود و پاسخ آن در اسرع وقت ارسال می‌شود).

   دوره پرورش مشاوران مالیاتی به صورت تخصصی به موضوعات اصلی می‌پردازد. در این دوره از پرداختن به توضیحات حاشیه‌ای جلوگیری می‌شود و به صورت مستقیم تمام اطلاعات و جزئیات موضوع به مخاطب منتقل می‌شود.

   همچنین شما برای اطمینان از مفید بودن دوره می‌توانید به قسمت رضایت شرکت‌کنندگان قبلی مراجعه نمایید. متوجه خواهید شد که دوره به صورت تخصصی ارائه شده است و نیاز مخاطب را در این حوزه رفع می‌کند.

   عزیزانی که در رشته حقوق مشغول به فعالیت هستند نیازی به تحصیل در حسابداری یا مالی ندارند و برای آشنایی با مقدمات و مبانی اولیه حسابداری در پروسه دوره، دکتر آتشگاه کارگاه‌های لازم و ضروری را برگذار می‌کنند.

   هدف اصلی تیم دکتر مریم آتشگاه فقط انتقال اطلاعات کاربردی و مفید به مخاطبان است. اما ممکن است برخی از شرکت‌کنندگان بنا به دلایل مختلف خواهان دریافت مدرک باشند. ما برای این افراد مدرک را صادر و چاپ می‌کنیم. البته هزینه صدور و چاپ مدرک بر عهده فرد متقاضی است.

   شما برای دریافت اطلاعات از شیوه پرداخت و کسب اطلاع از هزینه دوره می‌توانید در صفحه مربوط به دوره پرورش مشاوران مالیاتی تمام جزئیات را مشاهده نمایید.

   همچنین در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی می‌توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق شماره تماس‌های موجود در صفحه در ارتباط باشید. نتایج دوره و رضایت بالای شرکت کنندگان دوره‌های قبلی به خوبی گواه بر این موضوع است که دوره تخصصی است و بر کاربردی بودن و تقویت رشد افراد تاکید دارد.

   ما در دوره پرورش مشاوران مالیاتی علاوه بر ارائه دوره‌ها به صورت شفاهی، برخی فایل‌ها، جزوات، پاور پوینت و… را نیز در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهیم.

   همچنین ویدیوها، ویس و پادکست‌هایی که در طول دوره و یا پس از آن نیز ضبط شده‌اند برای افراد شرکت‌کننده به صورت جداگانه ارسال می‌شود تا به تمامی اطلاعات برای پیشرفت دسترسی داشته باشند.

   جلسات پرسش ‌و پاسخ جزو موارد مهمی هستند که باید به آن‌ها پرداخته شود. زیرا این جلسات علاوه بر رفع سوالات و ابهامات، موجب تثبیت اطلاعات دریافتی از سمت مخاطب می‌شود که بتواند به راحتی پرونده‌ها را حل کند.

  همچنین تیم ما به صورت ماهانه جلسات پرسش‌ و پاسخی را نیز به صورت وبینار برگذار می‌کند که تمامی سوالات به صورت مستقیم از طرف دکتر مریم آتشگاه پاسخ داده می‌شوند.

  اما نکته بسیار مهم و حائز اهمیت درباره جلسات واکاوی است که اگر شرکت کننده‌ای این جلسات را به صورت حضوری شرکت نکند و غایب باشد باید تا برگذاری دوره بعدی پرورش وکیل مالیاتی صبر کرده و این جلسات را مجددا شرکت کند. به دلیل اهمیت مبحث واکاوی موضوعات و تکنیک‌های این بخش در ویدیو‌ها ضبط نمی‌شود و تنها راه دسترسی به این مباحث شرکت در جلسات به صورت حضوری است.

  دوره‌های زیادی در این زمینه ارائه شده که دارای زمان‌های طولانی هستند و در آن‌ها به حاشیه و موارد بی‌اهمیت پرداخته شده است. دوره ارائه شده توسط تیم دکتر مریم آتشگاه در 10 جلسه به صورت آنلاین ارائه می‌شود که مدت زمان هر جلسه 3 ساعت است. برای شرکت در این دوره باید در ساعت مقرر آنلاین باشید.

   ممکن است شما در تاریخ و زمان مشخص شده امکان شرکت در جلسه را نداشته باشید. ما برای کسانی که امکان شرکت در جلسه را نداشته‌اند فایل کلاس را به صورت ویدیو ضبط شده برای ارسال می‌کنیم.

  همچنین جلساتی که به صورت حضوری نیز برگذار می‌شوند، ضبط شده و قابل ارسال برای شرکت‌کنندگان می‌باشد. همچنین جلسات واکاوی را برگذار می‌کنیم که اگر شخصی امکان شرکت در این جلسات را نداشته باشد، باید در دوره‌های بعدی شرکت نماید. زیرا مباحث، تکنیک‌ها و موارد مهمی در این جلسات ارائه می‌شوند که در ویدیو ضبط نمی‌شوند و فقط باید از طریق شرکت در جلسات می‌توانید به این مباحث دسترسی پیدا کنید.

بررسی کامل سرفصل‌های دوره کارشناس مالیاتی

۱.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع مالیات عملکرد

۳۰ دقیقه
۲.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع مالیات تراکنش های بانکی

۷۰ دقیقه
۳.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع مالیات بر ارزش افزوده

۴۰ دقیقه
۴.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع مالیات بر ارث

۵۵ دقیقه
۵.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع مالیات براملاک و مستغلات

۶۰ دقیقه

۶.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع مالیات حقوق و دستمزد

۶۰ دقیقه

۷.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع صورت معاملات فصلی

۶۰ دقیقه

8.

ورکشاپ جلسه مشاوره به مودی با موضوع برگشت هزینه ها

۶۰ دقیقه
۱.

اصول و مبانی مالیات های مستقیم و ارزش افزوده

۳۰ دقیقه
۲.

نرخ و نحوه محاسبه مالیات مستقیم و ارزش افزوده

۷۰ دقیقه
۳.

معافیت های مالیاتی در مالیات مستقیم و ارزش افزوده

۴۰ دقیقه
۴.

تکالیف مودیان و اشخاص ثالث در مالیات مستقیم و ارزش افزوده

۵۵ دقیقه
۵.

تشویقات و جرائم مالیاتی مالیات مستقیم و ارزش افزوده

۶۰ دقیقه
۶.

دادرسی مالیاتی مالیات مستقیم و ارزش افزوده

۳۵ دقیقه
۷.

هزینه های قابل قبول

۳۵ دقیقه
۸.

مالیات حقوق و دستمزد

۳۵ دقیقه
۹.

صورت معاملات فصلی

۳۵ دقیقه
۱۰.

قانون پایانه های فرروشگاهی

۳۵ دقیقه
۱۱.

مواد کاربردی قوانین و مقررات موثر بر مالیات (تجارت، مدنی، جزا، مناطق آزاد و …)

۳۵ دقیقه
۱.

مطالعه پرونده

۳۰ دقیقه
۲.

اوراق شناسی

۷۰ دقیقه
۳.

دادرسی مالیاتی

۴۰ دقیقه
۴.

آداب برگزاری جلسات مشاوره و قرارداد

۵۵ دقیقه
۵.

طراحی و تدوین اوراق و قراردادهای مورد نیاز مشاور مالیاتی

۶۰ دقیقه
۶.

فنون مذاکره در جلسات قرارداد

۳۵ دقیقه
۷.

نحوه متقاعد سازی

۳۵ دقیقه
و حتی بیشتر هم هست
دفترچه حل تمرین
آزمون آنلاین + سرتیفیکت

امروزه با توجه به قوانین و مقررات مختلف و همچنین شیوه ستاندن مالیات توسط دولت، به وجود یک مشاور مالیاتی در کنار صاحبان کسب‌وکارها و مدیران سازمان‌ها بیش از گذشته مورد نیاز است. به سبب همین ضرورت، مجموعه مریم آتشگاه یک دوره پرورش مشاوران مالیاتی را با مطالب کامل و مفید و با بهره‌گیری از بهترین و کاربردی‌ترین متدهای مالیاتی تهیه نموده است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با این دوره تخصصی بیشتر آشنا شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به دریافت مشاوره در این زمینه می‌توانید از طریق شماره‌های تماس مندرج بر روی سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید.

اهمیت دوره‌‌ی پرورش مشاوران مالیاتی

اهمیت دوره‌‌ی پرورش مشاوران مالیاتی

یادگیری و کسب دانش همواره یکی از مهم‌ترین گزینه‌‌ها برای بهتر زندگی کردن محسوب می‌شود. داشتن مهارت و تخصص در هر زمینه‌ای علاوه بر پولساز بودن آن، شأن اجتماعی و اعتمادبه‌نفس فرد را بالا می‌برد. مشاور مالیاتی یکی از آن تخصص‌هایی است که با کسب مهارت در آن می‌توان به درآمد بالا و قابل قبولی دست یافت.

از دلایل اصلی بازار کار داغ در حوزه مشاور مالیاتی این است که بسیاری از کسب‌وکارها نیازمند دانش لازم در امور مالیاتی خود هستند. به همین منظور مجموعه مریم آتشگاه جهت امکان تحقق کسب مهارت در حوزه مشاور مالیاتی برای  کلیه علاقه‌مندان به آن، دوره پرورش مشاوران مالیاتی را به خدمات خود اضافه نموده است. اطلاعات و مطالبی که با استفاده از روش‌های نوین در این مجموعه ارائه می‌شود کاملا تخصصی، مفید و کم نظیر هستند.

در واقع شما با شرکت در این دوره و تسلط بر حیطه مشاوره مالیاتی بر روی خود وآینده‌تان سرمایه‌گذاری بزرگی را انجام می‌دهید. به همین جهت هزینه‌ای را که برای این دوره خاص پرداخت می‌کنید، نوعی سرمایه‌گذاری است که در آینده‌ای نه چندان دور سود طولانی مدت آن را کسب می‌کنید.

مهارت و دانش لازم برای مشاوران مالیاتی در مجموعه مریم آتشگاه

موسسه مریم آتشگاه دوره پرورش مشاوران مالیاتی را با هدف مهارت‌آموزی و کسب دانش در زمینه مشاوره مالیاتی و همچنین توانایی ارائه مناسب‌ترین خدمات برای علاقه‌مندان فراهم نموده است. در این دوره تمامی بخشنامه­‌ها و آئین‌نامه­‌های اجرایی مربوطه جهت تفهیم بیشتر، قید شده‌اند.

این دوره شامل سرفصل‌های مهمی همچون پرونده‌های مالیاتی واقعی (به صورت ورکشاپ)، قوانین و مقررات و مهارت‌های فردی و شغلی است. هر کدام از این سرفصل‌ها در خود چندین موضوع مرتبط دارند که به صورت جداگانه توضیح داده شده‌اند. در نهایت در این دوره از یک دفترچه حل تمرین استفاده می‌شود تا از طریق آن دانش‌آموخته‌گان به یادگیری عمیق و کاربردی مطالب بپردازند.

شرکت‌کنندگان در این دوره قادر خواهند بود تا دانش تخصصی و کاملا مفیدی را در حیطه مشاور مالیاتی در اختیار داشته باشند و با استفاده از آن بتوانند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. این دوره به شما انواع قوانین و مقررات مربوطه را بیان کرده و بهترین راه‌ها را در شرایط مختلف جهت اجرای امور مالیاتی به شما نشان می‌دهد.

دوره حاضر به جهت آماده‌سازی دانش‌آموخته‌گان خود و کامل کردن مهارت آنان، بخشی از آموزش‌ها را به صورت عملی ارائه می‌دهد. در این قسمت افراد با پرونده‌های مالیاتی واقعی روبه‌رو شده و دانش و اندوخته خود را محک می‌زنند. با این روش اطلاعات خیلی بهتر در اذهان نهادینه می‌شود و فرصت به کارگیری انها به شیوه صحیح برای افراد وجود خواهد داشت. همچنین شما با شرکت در این دوره جامع و کامل تخصصی می‌توانید بهترین خدمات مشاوره‌ای را با مناسب‌ترین راه‌حل‌ها به مراجعه‌کنندگان خود ارائه دهید.

دوره پرورش مشاوران مالیاتی و کیفیت بالای خدمات مالیاتی

Case study  و بخش اجرایی از اصلی‌ترین قسمت‌های این دوره هستند که این امکان را فراهم می‌کنند تا شرکت‌کنندگان به صورت عملی با ارائه مشاوره به پرونده‌های مالیاتی واقعی درگیر شوند.   ساختار این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی جزئیات و مباحث مرتبط با مشاوره مالیاتی به طور کامل و قابل فهم تشریح شده است. همین امر موجب شده تا خدماتی که در این دوره وجود دارد با بهترین کیفیت ممکن به شرکت‌کنندگان ارائه شود.

به تبعیت از این موضوع، اشخاص پس از گذراندن این دوره و آغاز فعالیت به عنوان مشاور مالیاتی، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند. به دنبال ارائه خدمات با کیفیت مناسب، خیلی زود در سطح مشاوران مالیاتی شناخته شده می‌شوید و میزان رضایت از کارتان روندی صعودی در پی خواهد داشت.

تأثیر دوره پرورش مشاوران مالیاتی بر اشخاص و کسب‌ و کارها

تأثیر دوره پرورش مشاوران مالیاتی بر اشخاص و کسب‌ و کارها

فردی که به عنوان مشاور مالیاتی فعالیت می‌کند، می‌تواند به طور مستقیم به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک کند تا با اطمینان کامل در مسیر شغلی خود گام برداشته و از امتیازات قانونی خود به درستی استفاده نمایند. در واقع مشاور مالیاتی بر اساس آگاهی از قوانین مدون مالیاتی، بهترین راه‌حل‌ها را به صاحبان مشاغل پیشنهاد می‌دهند و آنها را در مسیر صحیح مالیاتی هدایت می‌کنند.

همچنین این متخصصان می‌توانند با تکیه بر دانش خود، هزینه‌های مالیاتی صاحبان مشاغل را کاهش دهند و در روند صرفه‌جویی در هزینه‌ها به آنها یاری رسانند. هنگامی که مودیان مالیاتی با سازمان امور مالیاتی دچار اختلاف می‌شوند، وجود یک متخصص که اشراف کامل بر قوانین و مقررات امور مالیاتی داشته باشد بسیار ضروری است. در اینجاست که حضور یک مشاور مالیاتی جهت رفع و یا پیشگیری از این اختلافات بسیار حائز اهمیت است.

پرداختن به فرآیند دادرسی مالیاتی نیازمند به آگاهی و دانش در این زمینه دارد و معمولا مودیان خود نیز از عهده آن برنمی‌آیند. به همین خاطر همواره داشتن یک مشاور مالیاتی در کنار کسب‌وکارتان یک امر لازم، مطمئن و منطقی به شمار می‌آید.

شرکت کردن و گذراندن دوره پرورش مشاوران مالیاتی در مجموعه مریم آتشگاه این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کسب دانش و تخصص بالایی در این زمینه دست یابید. همچنین از طریق مهارت کاملی که کسب می‌کنید به یک مشاور مالیاتی حرفه‌ای تبدیل می‌شوید که انواع پرونده‌های مالیاتی در سطوح مختلف را با صحیح‌ترین شیوه حل می‌کنید.  

دوره پرورش مشاوران مالیاتی طبق چه شرایطی ارائه می‌شود؟

دوره مورد نظر در طول مدت 10 جلسه و به صورت آنلاین برگزار می‌شود. برای شرکت در این دوره نیاز است قبل از آن، قوانین و مقررات مالیاتی را به عنوان پیش‌نیاز گذرانیده باشید. با رعایت این پیش‌نیاز می‌توانید به سادگی به صورت آنلاین در سایت ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام به دو شیوه کامل و یا اقساط می‌توانید هزینه را پرداخت نمایید.‌

دستاوردهای دوره پرورش مشاوران مالیاتی

دستاوردهای دوره پرورش مشاوران مالیاتی

شرکت کردن در این دوره و تسلط یافتن بر مباحث آن، دستاوردهای عالی را برای افرد خواهد داشت که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • کسب مهارت لازم در ارائه مشاوره مالیاتی در زمینه‌های مختلف مالیاتی
 • کسب دانش و مهارت تحریر لایحه مالیاتی
 • آشنایی کامل با اوراق مالیاتی و نحوه مطالعه پرونده
 • امکان استخدام به عنوان مشاور مالیاتی شرکت‌ها و دیگر مشاغل
 • تسلط کامل به قانون مالیات‌های مستقیم، مالیات ارزش افزوده، قانون پایانه‌های فروشگاهی
 • یادگیری و اشراف بر قوانین و مقررات مرتبط با مالیات مدنی، تجاری، دادرسی و…

دوره پرورش مشاوران مالیاتی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره حاضر جهت کسب دانش لازم و تخصصی برای اشخاصی است که شغل یا رشته آنها به صورت مستقیم به حوزه مالیات مربوط می‌شود. به طور کلی دوره پرورش مشاوران مالیاتی برای افرادی که دارای شرایط زیر هستند مناسب می‌باشد:

 1. حسابداران و دانشجویان در رشته حسابداری
 2. مدیران مالی افراد مشغول به تحصیل در رشته مدیریت و مالی
 3. صاحبان مشاغل، موسسه‌های تجاری و شرکت‌ها
 4. وکلای دادگستری و دانشجویان رشته حقوق
 5. کلیه علاقه‌مندان به حوزه مالیات