افراد مجاز به حضور در هئیت های حل اختلاف مالیاتی

چه کسانی مجاز به حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی هستند؟

یکی از مسئله های که وجود دارد این است که باید بدانیم چه کسانی می توانند در هیات های حل اختلاف مالیاتی به نمایندگی یا از طرف مودی شرکت نمایند؟ اگر پرونده ارث باشد وراث می توانند اقدام نمایند در مورد اشخاص حقیقی بستگانی چون پدر، مادر، همسر، فرزندان میتوانند شرکت کنند، درمورد اشخاص حقوقی متفاوت می باشد این اشخاص باید پرسنل شخصیت حقوقی باشند چه به صورت حقوق بگیر اصلی و چه به صورت حقوق بگیر غیر اصلی
موضوع بعدی و شاید مبتلا بهتر حضور مشاوران رسمی مالیاتی و یا وکلای مالیاتی می باشند وکلای مالیاتی اشخاصی هستند که طی یک وکالت نامه مدنی که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم میشود وکالت پیدا میکنند تا از طرف مودی در مراجع حل اختلاف مالیاتی حضور پیدا کنند و از پرونده مودی دفاع کنند و نکته دیگر وکلای محترم پیش از ورود به هیات های حل اختلاف مالیاتی باید تمبر موضوع ماده 103 را باطل کنند.

1 دیدگاه دربارهٔ «افراد مجاز به حضور در هئیت های حل اختلاف مالیاتی»

  1. ممنون از شما خانم آتشگاه مطالب خیلی عالیه و مشکلات روزمره ما می باشد

سوالات خود در مورد این مقاله، با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *