||

لوگو موسسه آموزشی مریم آتشگاه

دوره تخصصی کارشناسان مالیاتی

۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

۴,۰۰۰,۰۰۰  تومان

ثبت نام
تعداد دانشجو:
4.4/5
+
نفر
دوره تخصصی کارشناس مالیاتی

طول دوره :

۳۰ ساعت آموزش

پشتیبانی :

۰۹۱۲۹۴۸۰۶۴۵

نوع برگزاری:

آنلاین +آفلاین

مدرس دوره:

دکتر آتشگاه

پیوست :

 

بررسی کلی دوره آموزش کارشناس مالیاتی

این دوره با رویکرد کارشناسان مالیاتی تهیه و تنظیم شده است به این شکل که تمام فعالان حوزه مالیاتی(حسابدار،کمک حسابدار)، فارغ التحصیلان رشته حسابداری و کارفرمایان میتوانند از طریق این دوره صفر تا صد مالیات مجموعه های خود را مدیریت نمایند.
در این دوره کلیه قوانین مالیات های مستقیم، ارزش افزوده، قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان به انضمام کلیه آیین نامه ها و بخشنامه های کاربردی واحکام قانون بودجه آموزش داده می‌شود.
از همه مهمتر در کنار آموزش قوانین به آموزش عملی نیز پرداخته می‌شود و خبر خوب برای اشخاصی که رشته تحصیلی آنها غیر مرتبط به حسابداری است؛ این است که سرفصل حسابداری مالیاتی در این دوره آموزش داده می‌شود.

پریسا رزمی - پشتیبان وبسایت دکتر مریم آتشگاه
پشتیبان تخصصی دوره
خانم پریسا رزمی

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۳ سال

لوگو موسسه تخصصی مریم آتشگاه
پشتیبان آموزش
خانم مارال نوبهار

مدرک:
کارشناسی

سابقه:
۱۴ سال

مارال نوبهار - مسئول آموزش وبسایت دکتر مریم آشتگاه

این دوره برای چه افرادی است؟

دستاورد‌های این دوره چیست؟
این دوره
برای چه کسانی
مناسب نیست؟

مراحل شرکت در این دوره چیست؟

همانگونه که در بالاتر ذکر شد این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌گردد و تیم فروش ما در هر قدم همراه شماست تا به بهترین شیوه و کمال آسودگی ثبت‌نام نمایید.

۱.
ثبت نام در سایت
مراحل ثبت‌نام و عضویت در دوره‌ها به صورت آنلاین به سادگی در دسترس شماست؛ فقط کافیست که مراحل را را دنبال و اطلاعات را تکمیل نمایید.
۲.
پرداخت

پرداخت شما می‌تواند به ۲ شیوه پرداخت کامل و یا اقساط باشد. دقت داشته باشید که جهت پرداخت به صورت اقساط لازم است که با تیم فروش ما تماس داشته باشید.

دوره کارشناس مالیاتی را از چه کسی یاد می‌گیرید؟

سابقه دکتر مریم آتشگاه

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی- دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس

برای دریافت مشاوره و اطلاع از شرایط اقساط نام و شماره تماس خود را ثبت نمایید

دوره آنلاین مشابه

تا با خوداشتغالی از طریق این حرفه با ارائه خدمات مالیاتی به مودیان، کسب درآمد کنند.
این دوره بر مبنای کار اجرایی و Case study طراحی شده که در واقع به صورت عملی شما درگیر ارائه مشاوره به پرونده های مالیاتی واقعی می شوید
دوره تخصصی کارشناس مالیاتی - آموزش مالیات های مستقیم وبسایت مریم آتشگاه
سرفصل قانون مالیات‌های مستقیم
بررسی بیشتر ->
این سرفصل از دوره تخصصی کارشناسان مالیاتی با عنوان آموزشی قانون مالیات‌های مستقیم در ۱۴ سرفصل به صورت کامل تدریس می‌گردد.

ضمانت بازگشت وجه

۷۲ساعت استرداد

آموزش مهارت محور
ارزیابی فنی و رتبه‌بندی
معرفی برترین‌ها به بازار
پشتیبانی پس از خرید
دسترسی بدون محدودیت

دانشجویان سابق آکادمی مریم آتشگاه کجا استخدام شدند؟

کار کردن در شرکت‌های بزرگ و برند‌های مختلف با فضای کار پویا مزایای زیادی را به همراه دارد که رشد فردی، تقویت تخصص، درآمد مناسب تنها بخشی از این مزایا به شمار می‌روند. برای اینکه به جمع حرفه‌ای‌ها بپیوندید و در کار خود بی‌بدیل باشید بایدهمواره بروز باشید و جدای از دانش آکادمیک توانایی آنالیز و رسیدگی به مسائل را به صورت عملی داشته باشید. دوره کارشناسان مالیاتی، دانش مورد نیاز و مهارت‌های کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با پشتکار و انگیزه فراوان بتوانید مانند بسیاری از دانش‌پذیران فرتات در حوزه وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در شغل خود موفق عمل کنید.

در این دوره دانش علمی و فنی مورد نیاز شما تدریس می‌شود، کافی‌ست نهایت استفاده را از آن داشته باشید تا مانند بسیاری از دانش‌پذیران ما از فرصت‌های شغلی در چنین شرکت‌های مطرحی بهره‌مند شوید.
digikala
alibaba
takhfifan
snappfood
irankhodro
lastsecond
ict
hamyar
takhfifan
logo
mahaksoft-logo-right
و ده‌ها
شرکت دیگر
همین حالا ثبت نام کن
آخرین فرصت خرید قبل از افزایش قیمت محصولات
۳۷۰۰,۰۰۰ تومان

۴,۰۰۰,۰۰۰  تومان

محتوا آیتم تب
ثبت نام
آخرین مهلت ثبت نام

۱۰ خرداد  ۱۴۰۲

بررسی کامل سرفصل‌های دوره کارشناس مالیاتی

۱.
اصول و مبانی
۳۰ دقیقه
۲.
تشکیل پرونده
۷۰ دقیقه
۳.
معافیت ها و نرخ صفر
۴۰ دقیقه
۴.
هزینه های قابل قبول
۵۵ دقیقه
۵.
تشویقات و بخشودگی
۶۰ دقیقه
۶.
جرم و جرائم
۳۵ دقیقه
۷.
مقررات عمومی(ابلاغ، مرور زمان، استرداد و مفاصا حساب)
۳۵ دقیقه
۸.
احکام اختصاصی(گروه بندی مشاغل، اشخاص حقوقی خارجی)
۳۵ دقیقه
۹.
نرخ و نحوه محاسبه مالیات(مالیات اشخاص حقیقی یا مشاغل،مالیات اشخاص حقوقی، حق تمبر)
۳۵ دقیقه
۱۰.
نحوه پلمپ دفاتر، آیین نامه تحریر دفاتر و آموزش عملی دفتر نویسی
۳۵ دقیقه
۱۱.
صورت معاملات فصلی(169 و 169 مکرر) و آموزش عملی کار با سامانه
۳۵ دقیقه
۱۲.
اظهارنامه مالیاتی(اشخاص حقیقی، حقوقی، املاک مستغلات)
۳۵ دقیقه
۱۳.
مالیات حقوق و آموزش عملی کار با سامانه
۳۵ دقیقه
۱۴.
آموزش عملی کار با سامانه های مالیاتی
۳۵ دقیقه
۱.
تعاریف و کلیات
۳۰ دقیقه
۲.
ماخذ، نرخ و نحوه محاسبه مالیات
۷۰ دقیقه
۳.
معافیت ها
۴۰ دقیقه
۴.
وظایف و تکالیف مؤدیان و اشخاص ثالث
۵۵ دقیقه
۵.
مالیات کالاهای خاص
۶۰ دقیقه
۶.
مالیات ها و عوارض خاص
۳۵ دقیقه
۷.
جرائم
۹۵ دقیقه
۸.
تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
۹۵ دقیقه
۱.
تعاریف و کلیات
۳۰ دقیقه
۲.
تکالیف اشخاص مشمول و سازمان امور مالیاتی
۷۰ دقیقه
۳.
تشویق‌ها
۴۰ دقیقه
۴.
جرائم و ضمانت های اجرایی
۵۵ دقیقه
۵.
نظارت بر اجرا
۶۰ دقیقه
۶.
انواع صورتحساب
۳۵ دقیقه
۷.
نحوه ارسال صورتحساب الکترونیکی
۹۵ دقیقه
۸.
شرکت های معتمد
۹۵ دقیقه

۹.

کار با سامانه های مرتبط و دموی نرم افزار

۹۵ دقیقه

۹.

کار با سامانه های مرتبط و دموی نرم افزار 

۹۵ دقیقه
و حتی بیشتر هم هست
دفترچه حل تمرین
آزمون آنلاین + سرتیفیکت

سوالات پرتکرار دوره تخصصی کارشناس مالیاتی

  بعد از پایان دوره و انجام تمرین‌های مربوط به هر بخش و آگاهی از آن، شما عزیزان می‌توانید به صورت مستقل و خودکفا فعالیت کنید و در صورت تمایل کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

  در این دوره کلیه قوانین مالیات‌های مستقیم، قوانین ارزش افزوده، قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان به انضمام کلیه آیین نامه‌ها و بخشنامه‌های کاربردی و احکام قانون بودجه آموزش داده می‌شود.

  از جمله نتایج حاصل از شرکت در این دوره می‌توان به؛ تسلط بر قوانین و مقررات موجود در زمینه مالیاتی، یادگیری مباحث امور مالیاتی به صورت تئوری و عملی و آشنایی با پرونده‌های واقعی اشاره کرد.

  همچنین در پایان دوره شرکت کنندگان عزیز فنون لازم برای دفاع و دادرسی مالیاتی‌، کاهش میزان مالیات‌ مودیان، پیشگیری از جرایم مالیاتی، امکان ارتقاء جایگاه شغلی به سبب کسب مهارت بالا در زمینه امور مالیاتی را به طور کامل فرا می‌گیرند.

  در پایان دوره به سبب  تکرار و تمرین و جلسات حرفه‌ای دوره، می‌توانید در بازار کار حوزه مالیات فعالیت خود را شروع کرده و به عنوان وکیل یا حسابدار مالیاتی در بخش‌ خصوصی و یا دولتی استخدام شده و مشغول به کار شوید.

  این دوره برای کسانی که وقت و علاقه کافی برای تمرین مستمر ندارند، کسانی که  فقط با انگیزه مالی قصد ورود به دنیای مالیاتی را دارند و یا مشاغل روتین را ترجیح می‌دهند و چالش‌پذیر نیستند مناسب نیست.

  مورد مهم دیگری که باید در این باره افراد بدانند این است که برای شرکت در این دوره نیاز به پیش نیاز و دانش تخصصی نیست اما برای فهم بهتر موضوعات و درک بهتر حوزه مطالعه در زمینه‌های مرتبط می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

  در نتیجه این دوره برای افرادی که نمی‌توانند دانش خود را ارتقا دهند ممکن است تاثیر تاثیر چشمگیری نداشته باشد؛ البته تیم پشتیبانی دوره و خانم دکتر آتشگاه تلاش دارند تا تمامی شرکت کنندگان بهترین نتیجه ممکن را از دوره کسب کنند.

  دوره مذکور هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارد و مناسب همه اشخاصی است که به امور مالیاتی علاقه‌مند هستند. تمامی افراد شاغل در حوزه حسابداری و مدیران مالی و حتی افراد عادی به منظور افزایش آگاهی پیرامون موضوعات مربوط به امور مالیاتی و آغاز فعالیت و کار در حوزه، می‌توانند در دوره شرکت کرده و از آموزش‌های تدریسی استفاده کنند.

  دوره مذکور هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارد و مناسب همه اشخاصی است که به امور مالیاتی علاقه‌مند هستند. تمامی افراد شاغل در حوزه حسابداری و مدیران مالی و حتی افراد عادی به منظور افزایش آگاهی پیرامون موضوعات مربوط به امور مالیاتی و آغاز فعالیت و کار در حوزه، می‌توانند در دوره شرکت کرده و از آموزش‌های تدریسی استفاده کنند.

  این دوره به صورت آنلاین برگزار شده و کلیه مطالب مربوط به حوزه مالیات را از صفر تا صد آن آموزش می‌دهد. طول این دوره بالغ بر 30 ساعت آموزش مفید است. همچنین این دوره آموزشی دارای دفترچه تمرین است که از طریق حل تمرینات می‌توانید به مهارت بالاتر و کامل‌تری در این زمینه دست یابید.

  در کنار دفترچه تمرین و آموزش‌های در دسترس، تیم پشتیبانی جلساتی را به سوال و جواب و رفع اشکال برای تمامی شرکت کنندگان برگذار می‌کند که در آن خانم دکتر به تمامی سوالات و مشکلات احتمالی پاسخ می‌دهند.

  پس از شرکت در دوره حاضر، ما بخش پشتیبانی پس از فروش را داریم که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. همچنین امکان رتبه‌بندی و ارزیابی فنی برای دانشجویان در پایان دوره فراهم شده است.

  به علاوه لیستی از برترین دانشجویان دوره نیز به بازار کار معرفی خواهد شد. در کنار همه این‌ها، برای تعهد نسبت به مفید بودن دوره ضمانت بازگشت وجه وجود دارد که طبق شرایط خاص هزینه پرداخت شده، به شرکت کنندگان عزیز عودت داده می‌شود.

  در مجموعه دکتر مریم آتشگاه، دوره کارشناس مالیاتی به گونه‌ای طراحی شده است که آموزش‌های آن هم به صورت تئوری بیان می‌شود و هم بخش‌های عملی نیز در آن گنجانده شده است.
  بخش تئوری دوره شامل سرفصل‌هایی است که شما را با مبانی مورد نظر در حوزه مالیاتی آشنا می‌کند. با استفاده بخش تئوری این آموزش طرح ذهنی و مبانی اولیه درباره امور مالیاتی به خوبی توضیح داده شده و ذهنیت لازم و مورد نیاز برای ادامه مسیر شکل می‌گیرد.
  به دنبال بخش تئوری، واحدهای عملی و نیاز به تمرین و دقت دوره برای شرکت کنندگان کامل تشریح می‌شود و افراد در قسمت عملی این دوره به صورت همزمان یاد گرفته و تمرین می‌کنند تا به مرحله تسلط کامل برسند.

  خیر، اطلاعات و مطالب دوره تخصصی کارشناس مالیاتی دکتر مریم آتشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که از سطح ساده و مبتدی آغاز شده و تا سطح پیشرفته و حرفه‌ای ادامه می‌یابد.

  به طورکلی افراد در هر سطحی که باشند و با هر میزان از اطلاعات قبلی می‌توانند در این دوره شرکت کرده و از طریق آن به مهارت‌ لازم برای فعالیت در بازار و گرفتن پروژه شخصی و یا کار در بخش‌های خصوصی دست یابند

  اشخاصی که رشته تحصیلی آنها غیرمرتبط به حسابداری و امور مالیاتی است نیز می‌توانند به راحتی در دوره شرکت کرده و با مطالب اولیه‌ای که تدریس می‌شود در بخش تئوری و پیش آگاهی‌هایی که مدرس به آنها می‌دهند به سطح متوسط و در ادامه با مطالعه بیشتر و انجام تمرینات به طور جدی و دقیق حرفه‌ای شوند.

  افرادی که علاقه‌مند به شرکت در دوره هستند و دارای مدرک مرتبط با حوه نیستند فقط کافیست در ابتدا ثبت نام با تیم پیشتیبانی هماهنگ کرده تا قبل از برگذاری دوره سرفصل‌ها و پیش نیازهای کمک کننده به درک بهتر دوره را به آنها معرفی کرده و با مشاوره تخصصی، آمادگی لازم برای درک بهتر دوره و کسب نتیجه عالی را در اختیار آنها قرار دهند.

  خانم دکتر مریم آتشگاه با 14 سال سابقه فعالیت در حوزه مالیاتی و رزومه حرفه‌ای در این حوزه، یکی از بهرین‌های ایران محسوب می‌شود که باتوجه به تجربه خود در پروژه‌های مختلف و شناسایی دقیق نیاز بازار و کارفرمایان در زمینه امور مالی و مالیاتی، این دوره تخصصی را به بهترین و کامل‌ترین شیوه آماده و تدریس می‌کند.

  برای آگاهی بیشتر از خانم دکتر و اطمینان از شیوه تدریس ایشان، می‌توانید به رضایت شرکت کنندگان قبلی و افرادی که توانسته‌اند از طریق دوره‌های ایشان وارد فعالیت حرفه‌ای شده و یا کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند دقت کرده و از این طریق با نتیجه دوره‌های خانم دکتر و نتیجه نهایی آن آشنا شوید.

  شرایط ثبت نام و شرکت در دوره‌های موجود در وبسایت به طور کامل و مشخص در صفحه هر دوره توضیح و تشریح شده است که به راحتی در دسترس و مشاهده است.

  جهت اطلاع از امکان قسط بندی هر دوره، می‌توانید با مشاورین تیم تخصصی خانم دکتر تماس گرفته و از مشاوره حرفه‌ای به صورت کاملا رایگان بهره‌مند شوید. برای ارتباط با این عزیزان کافیست با شماره‌های موجود در وبسایت «maryamataashgah.com» تماس بگیرید.

  برای شرکت در این دوره کافی است که تنها 2 مرحله ثبت نام در سایت به صورت آنلاین و پرداخت به 2 شیوه کامل و اقساط را بگذرانید. برای شرکت در هر دوره ابتدا نیاز به ثبت نام در وبسایت و سپس انتخاب و پرداخت دوره مد نظر است که جهت پرداخت، شرکت کنندگان به 2 شیوه پرداخت آنلاین و پرداخت اقساطی را پیش رو دارند که می‌توانند انتخاب کنند.

  سایت ما دارای بخش پشتیبانی خرید است که می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از آن بهره‌مند شوید. با ثبت شماره تلفن خود در قسمت پشتیبانی همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

یادگیری کارشناسی مالیاتی: راهی موثر برای تسلط بر قوانین و مفاهیم مالیاتی

یادگیری کارشناسی مالیاتی

 

بر اساس نیاز مبرمی که در سطح جامعه در زمینه یادگیری قوانین مالیاتی وجود دارد، مجموعه مریم آتشگاه تصمیم به ارائه دوره تخصصی آموزش کارشناس مالیاتی گرفته است. این آموزش می‌تواند برای کسانی که در حوزه شغلی خود با قوانین و امور مالی  سروکار دارند بسیار کمک‌کننده باشد.

به عبارت دیگر این دوره می‌تواند تأثیرات بسیار مهم و عملی را در رابطه با برقراری امنیت شغلی و کسب‌وکارهای مختلف داشته باشد. استفاده از دوره آموزش کارشناس مالیاتی دکتر مریم آتشگاه راهی مؤثر و مطمئن برای یادگیری و تسلط بر قوانین و مفاهیم مالیاتی است.

از طریق یادگیری و بهره‌مندی از این دوره برای افرادی که سوالات مالیاتی برایشان پیش می‌آید و یا نیازمند دانستن راه‌وچاه در حوزه کاری خود هستند، مؤثر واقع می‌شود.

علاوه بر این افرادی که رشته تحصیلی و یا حوزه کاری آنها به صورت مستقیم با قوانین و مفاهیم مالیاتی در ارتباط است، استفاده از این دوره می‌تواند دانش و مهارت آنها را به صورت تخصصی بالا ببرد. جدای از تمامی مواردی که تاکنون بیان شد، این دوره برای اشخاصی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود مناسب می‌باشد:

 • حسابدار‌ها و کسانی که در این حوزه مشغول به تحصیل هستند.
 • مدیران مالی و افرادی که مشغول به تحصیل در رشته مدیریت و امور مالی هستند.
 • کارفرمایان و تمامی صاحبان کسب‌وکارها، شرکت‌ها
 • افراد فارغ‌التحصیل و یا مشغول به تحصیل که به حوزه مالیات علاقه‌منداند.
 • وکلای دادگستری که در حال فعالیت کاری می‌باشند و همچنین دانشجویان رشته حقوق
 • تمامی افرادی که به یادگیری و کسب مهارت در زمینه امور مالیاتی علاقه‌ دارند.

در ادامه به بیان برخی از تأثیراتی که دوره آموزش کارشناس مالیاتی می‌تواند داشته باشد، پرداخته‌ایم:

 • با توجه به وضعیت اقتصادی که در کسب‌وکارها و میزان درآمد ناشی از آنها حاکم است، میزان سودآوری در مشاغل با بحران روبه‌رو شده است. برای حل این موضوع نیاز است تا هزینه‌های مشاغل کاهش پیدا کند. از جمله این هزینه‌های تأثیرگذار مالیات‌های پرداختی مؤدیان می‌باشد که برخی مشاغل را شامل می‌شود.
 • از آنجایی که فارغ‌التحصیلان رشته حقوق نیازمند پذیرفتن در مشاغل مربوطه هستند و روند این پذیرش در کانون وکلا دشوار است؛ استفاده از این دوره برای آنها می‌تواند بسیار کاربردی و کمک‌کننده باشد.
 • وکلایی که مشغول به فعالیت در حوزه کاری خود هستند نیازمند کسب اطلاعات تخصصی و بیشتری هستند که از طریق این دوره می‌توانند به سادگی به آن دست یابند.
 • صاحبان مشاغلی که باتوجه به وضعیت اقتصادی حال حاضر، درگیر مشکلات مالی شده و اقدام به تعدیل نیرو کرده‌اند. این کار و امور مشابه آن همگی می‌توانند زنگ خطری برای این مشاغل به حساب آیند. صاحبان کسب‌وکار با بهره‌مندی از این دوره کاربردی می‌توانند از وقوع اینگونه اتفاقات جلوگیری کرده و بستری مطمئن را برای شغل خود فراهم کنند.

آموزش‌های دوره کارشناس مالیاتی با چه متدی ارائه می‌شود؟

دوره مذکور هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارد و می‌توانید مستقیما وارد آن شوید. این دوره به صورت آنلاین برگزار شده و کلیه مطالب مربوط به حوزه مالیات را از صفر تا صد آن آموزش می‌دهد. طول این دوره بالغ بر 30 ساعت آموزش مفید است. همچنین این دوره آموزشی دارای دفترچه تمرین است که از طریق حل تمرینات می‌توانید به مهارت بالاتر و کامل‌تری در این زمینه دست یابید.

پس از یادگیری این دوره چه دستاوردهایی را کسب می‌کنید؟

دستاورد های شما بعد از یادگیری دوره تخصصی کارشناس مالیاتی

 

یادگیری اطلاعات مفید امور مالیاتی از طریق این دوره یکی از نکات بسیار حائز اهمیت به شمار می‌رود. نتایجی که از مشاهده و به کارگیری این دوره به دست می‌آید، مهم بوده و دارای ارزش بالایی است. به همین خاطر در زیر به برخی از دستاوردهایی که از طریق دوره آموزش کارشناس مالیاتی کسب می‌شوند اشاره شده است:

 • می‌توانید به حوزه امور مالیاتی وارد شده و به عنوان وکیل یا حسابدار مالیاتی فعالیت کنید.
 • تسلط بر قوانین و مقررات موجود در زمینه مالیاتی
 • یادگیری مباحث امور مالیاتی به صورت تئوری و عملی
 • امکان آشنایی با پرونده‌های واقعی
 • یادگیری فنون لازم دفاع و دادرسی مالیاتی در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی
 • کاهش دادن میزان مالیات‌های مودیان و پیشگیری از جرایم مالیاتی
 • یادگیری روند به انجام رساندن یک پرونده مالیاتی واقعی
 • امکان ارتقاء جایگاه شغلی به سبب کسب مهارت بالا در زمینه مالیاتی

مدارک و سوابق دکتر مریم آتشگاه

شما دوره تخصصی آموزش کارشناس مالیاتی را توسط مدرس دکتر مریم آتشگاه مشاهده کرده و یاد می‌گیرید. دکتر مریم آتشگاه با 14 سال سابقه تجربه و تحقیق در زمینه امور مالی و مالیاتی، توانسته است این دوره تخصصی را به بهترین و کامل‌ترین شیوه برای شما تهیه و گردآوری کند.

جهت اطمینان خاطر شما در زیر به برخی از افتخارات و سوابق دکتر مریم آتشگاه اشاره شده است:

 • دبیر کمیته امور مالیاتی خانه صنعت معدن تجارت ایران
 • عضو اصلی کمیته تخصصی امور مالیاتی ستاد تسهیل
 • دکترای مدیریت بازرگانی- دانش آموخته حقوق
 • مدرس مالیاتی مجموعه پاکشو
 • مدرس و منتور مالیاتی گروه نرم افزاری محک
 • مدرس اسبق اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس اسبق سازمان بنادر و کشتیرانی
 • مدرس اسبق اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس

محتویات و اطلاعات این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی مبانی لازم در حوزه مالیات و امور مالی به زبان ساده و قابل فهم برای کاربران در آن گنجانیده شده است.

خدمات حین ارائه دوره آموزش کارشناس مالیاتی چیست؟

ما در این مجموعه دارای یک تیم پشتیبانی ویژه هستیم که شما برای کسب هرگونه اطلاعات تکمیلی و یا دریافت مشاوره می‌توانید با مشاورین واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

پس از شرکت در دوره حاضر، ما بخش پشتیبانی پس از خرید را داریم که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

این دوره بر روی کسب مهارت تمرکز داشته و امکان رتبه‌بندی و ارزیابی فنی را برای دانشجویان فراهم می‌آورد. علاوه بر این در پایان دوره لیستی از برترین دانشجویان نیز به بازار معرفی خواد شد.

همچنین ما در این مجموعه ضمانت بازگشت وجه را داریم که طبق شرایط خاص هزینه پرداخت شده به شما عودت داده می‌شود.

 مراحلی آسان برای تبدیل شدن به کارشناس مالیاتی حرفه‌ای

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به دلیل ارتباط مستقیم شغلی‌تان و یا از سر علاقه، دوست دارید در زمینه مباحث مالیاتی حرفه‌ای شوید، بهترین مؤسسه مالیاتی را انتخاب کرده‌اید. زیرا ما در مجموعه خود با ارائه دوره آموزش کارشناس مالیاتی این امکان را برای شما محقق ساخته‌ایم.

شما با شرکت در این دوره و بهره‌مندی از مباحث تخصصی آن به ساده‌ترین شیوه آموزشی، به اسانی می‌توانید به یک کارشناس مالیاتی حرفه‌ای مبدل شوید. به دنبال کسب این مهارت می‌توانید موقعیت شغلی خود را ارتقائ دهید و یا شغل جدیدی را به زندگی خود اضافه کنید.

دوره آموزشی کارشناس مالیاتی: راهی جامع برای درک عمیق قوانین مالیاتی

موضوعات مالیاتی دارای قوانین پیچیده و خاصی هستند که بسیاری از افراد جامعه از دانستن آنها بی‌بهره‌اند. اطلاع نداشتن از این قوانین ممکن است هزینه‌های مضاعفی را در زمینه شغلی‌تان برای شما رقم بزند.

از طرفی با یادگیری این مقررات شما می‌توانید علاوه بر خود به شرکاء کاری و یا دوستانتان در زمینه‌های مالیاتی کمک کنید. با این عمل شما به سادگی می‌توانید اعتبار و خوش‌نامی خود را در حیطه کاری‌تان بالا ببرید.

دوره آموزشی کارشناس مالیاتی برای مخاطبان خود جهت درک عمیق قوانین مالیاتی  راهی هموار را فراهم ساخته است. به این معنی که با ارائه شیوه آموزش آسان و  تمرین مهارت در آن، درک مفاهیم را به صورت عمقی نیز به مخاطبان خود منتقل می‌کند. در واقع با یادگیری این مبانی از طریق این دوره به کسب مهارت لازم در زمینه قوانین مالیاتی دست پیدا خواهید کرد.

از مبتدی تا حرفه‌ای: راهنمای جامع دوره کارشناسی مالیاتی

راهنمای جامع دوره کارشناسی مالیاتی

اطلاعات و مطالب دوره مورد نظر در مجموعه مریم آتشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که از سطح ساده و مبتدی آغاز شده و تا سطح پیشرفته و حرفه‌ای ادامه می‌یابد.

در صورتی که شما هیچ سر رشته‌ای درباره مباحث مالیاتی ندارید، نگران نباشید چون مطالب در این دوره برای طبقه‌بندی‌های منظمی است که شما می‌توانید به راحتی از سطح اولیه آن شروع کنید.

زبان ساده‌ای که در بیان مطالب به کاربرده شده است موجب می‌شود تا مباحث آموزش داده شده برایتان کاملا قابل فهم باشد.

با این روند شما در مدت کوتاهی می‌توانید به یک کارشناس مالیاتی خبره و حرفه‌ای تبدیل شوید.

به طور کلی افراد در هر سطحی که باشند و با هر میزان از اطلاعات قبلی می‌توانند در این دوره شرکت کنند و از طریق آن به مهارت‌های لازم و بالاتری دست پیدا کنند.

  آشنایی با تکنیک‌ها و روش‌های حسابداری و مالیاتی در دوره آموزشی کارشناس مالیاتی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که با شرکت در این دوره نصیبتان خواهد شد، یادگیری مفید و حرفه‌ای روش‌های به کار برده شده در زمینه حسابداری مالیاتی است. شما با یادگیری این روش‌ها می‌توانید یک شغل جدید برای خود ایجاد کنید و یا در صورت داشتن شغل آن را ارتقاء دهید و در هر دو صورت میزان درآمدتان را افزایش دهید.

کسانی که در حسابداری مالیاتی مهارت کسب می‌کنند توسط کسب‌وکارها و سازمان‌ها جهت استخدام جذب می‌شوند. در واقع این مشاغل به سبب داشتن تکالیف مالیاتی و قوانین مربوط به آن به کارشناس حسابداری مالیاتی نیاز دارند.

از آنجایی که امروزه کسب‌وکارها به گونه تخصصی‌تری مشغول به فعالیت هستند با امور حسابداری و مالیاتی بیشتری سروکار دارند که معمولا خود نیز یا دانش آن و یا فرصت انجام دادن آن را ندارند. از همین رو این صاحبان مشاغل به دنبال استخدام یک نیروی متخصص در این حوزه هستند تا امور حسابداری مالیاتی‌شان به درست‌ترین شیوه انجام شود.

استادیاری با دکتر مریم آتشگاه: راهی بهتر برای آموختن کارشناسی مالیاتی

کارشناسی مالیاتی یکی از حوزه‌های تخصصی و مورد نیاز در مشاغل محسوب می‌شود. بنابراین یادگیری و اجرای این حوزه در مشاغل مختلف باید به صورت حرفه‌ای انجام شود. لازم است توجه داشته باشید که این مباحث را در جایی یاد بگیرید که واقعا مفید، کاربردی و قابل اجرا باشند.

  دوره کامل کارشناس مالیاتی  با استادیاری دکتر مریم آتشگاه همه مباحث مربوط به کارشناسی مالیاتی را تحت پوشش و آموزش خود قرار داده است. همچنین در این دوره سعی شده است تا مطالب با زبان ساده و قابل فهم برای اشخاص با میزان اطلاعات قبلی مختلف، آموزش داده شود.

با شرکت در این دوره این امکان برای شما فراهم می‌شود تا بتوانید آسان‌تر و و بهتر این مباحث را بیاموزید.

  اکتساب دانش عملی و تئوریک در حوزه مالیات با دوره آموزش کارشناس مالیاتی

در مجموعه دکتر مریم آتشگاه، دوره کارشناس مالیاتی به گونه‌ای طراحی شده است که آموزش‌های آن هم به صورت تئوری بیان می‌شود و هم بخش‌های عملی نیز در آن گنجانیده شده است.

بخش تئوری آن شامل سرفصل‌هایی است که شما را با مبانی مورد نظر در حوزه مالیاتی آشنا می‌کند. با استفاده بخش تئوری این آموزش یک نوع طرح ذهنی درباره امور مالیاتی در شما شکل می‌گیرد. به دنبال آن شما در قسمت عملی این دوره به صورت همزمان دانسته‌های خود را به مرحله اجرا در می‌آورید.

از طریق این نوع متد آموزشی که تلفیقی از مبانی تئوریک و عملی است یادگیری بسیار سریع‌تر و بهتر انجام می‌شود. در واقع با یادگیری همزمان این دو بخش، شما قادر خواهید بود بهتر مباحث را یاد گرفته و در هنگام استخدام نیز بسیار موفق‌تر باشید.

این دوره دارای سرفصل‌های مفید، منظم و طبقه‌بندی شده‌ای است که به راحتی می‌توانید مباحث مورد نظر را در آنها پیدا کنید. قوانین مالیات‌های مستقیم، ارزش افزوده، قوانین مربوط به پایانه‌های فروشگاهی، سامانه مؤدیان همراه با آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های کاربردی و احکام قانون بودجه از موضوعات مهمی هستند که در این دوره آموزش داده می‌شوند.